Red Tree Consultancy Ltd. از انتصاب Frank Furlan به عنوان مشاور استراتژیک خبر داد

با ادامه رشد و گسترش در مشاوره استراتژیک و مدیریت نام تجاری ، Red Tree Consultancy Ltd. خوشحال است که انتصاب Frank Furlan را به عنوان مشاور استراتژیک این شرکت اعلام می کند.

با تمرکز ویژه بر توسعه حضور این شرکت در بازار زیبایی ایالات متحده ، انتصاب فرانک همچنین دسترسی گسترده و خدمات جهانی را در مارک های زیبایی ، خرده فروشان ، سهام خصوصی و سایر منابع سرمایه گذاری فراهم می کند.

استرلینگ موری ، بنیانگذار ، اظهار داشت: “فرانک با سابقه فوق العاده خود در زمینه رشد ، یک مورد استقبال از The Red Tree است. ما مشتاقانه منتظریم نقاط قوت او را با قدرت ما هماهنگ کنیم و بالاترین سطح دید و خدمات استراتژیک را به مشتریان خود ارائه دهیم. “

فرانک فورلان افزود: “من با رضایت و تعهد بسیار زیادی به عضویت The Red Tree ، یک سازمان جهانی و باتجربه در جهت پیشبرد هدف خود در جهت ارائه خدمات و تخصص برتر در تمام زمینه های صنعت زیبایی کمک می کنم.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>