Rebel Wilson یک زمینه مناسب برای مارک های مکمل زیبایی OLLY می سازد

گفته می شود که ستاره Bridesmaids and Pitch Perfect یکی از طرفداران قدیمی ویتامین های صمغی این برند و مکمل های مو ، پوست و ناخن ها است.

OLLY ، مارک مکمل های زیبایی مستقر در ایالات متحده ، Rebel Wilson بازیگر ، نویسنده و کمدین استرالیایی را به عنوان آخرین سفیر خود منصوب کرده است.

شروع حرفه خود با مجموعه ای از نقش های کمدی – از جمله دریافت جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم کوتاه Tropfest برای بازی در فیلم کوتاه چانه زدن – ویلسون نقش اصلی خود را در هالیوود در کمدی رمانتیک سال 2011 به دست آورد ساقدوش عروس و ادامه داد تا در پیچ عالی سریال ، که در نهایت اولین نقش اصلی خود را در Netflix به ثمر رساند عاشقانه نیست در سال 2019 در کنار حضور در کمدی سیاه خرگوش جوجو و پرفروش موزیکال گربه ها.

گفته می شود ویلسون از مدت ها قبل طرفدار طیف وسیعی از ویتامین ها و مکمل های صمغی OLLY است که شامل محصولاتی برای سلامتی مو ، پوست و ناخن ها است و به گفته وی ، به خاطر یک زندگی سالم و اصیل انتخاب شده است.

40 ساله گفت: “من تمام روز مکمل های OLLY را ظاهر می کنم – از زمانی که صبح خود را با چند زن شروع می کنم ، و پس از آن شکمبه های خداحافظی استرس برای مقابله با زمان های سنگین کار من ، زیبایی غیرقابل انکار و حلقه های کلاژن من در بعد از ظهر برای تقویت زیبایی ، و سرانجام gummies Sleep در شب برای استراحت خوب شب!

“از کار تا تمرین ، دوست دارم که OLLY کاملاً در سبک زندگی پرمشغله من باشد و به من کمک کند تا همه چیز را در برنامه روزانه ام برای خوشبختی و سلامتی مدیریت کنم.”

او چهره مبارزات انتخاباتی جدید OLLY ، SET ، GO خواهد بود که شاهد یک روز پرمشغله با کمک محصولات OLLY در حالی که احساس “انرژی و سلامتی” در یک کلیپ ویدیویی به کارگردانی اما وستنبرگ ، کارگردان برنده جایزه می کند ، است.

ماری مازوکو ، مدیر ارتباطات بازاریابی OLLY ، افزود: “با Rebel ، این یک همکاری ارگانیک است.

“ما عاشق این هستیم که Rebel سالهاست که از مکمل های OLLY استفاده می کند و نمونه مثبتی از سلامتی و خوشبختی است.

“ما از داشتن شورش به عنوان چهره و الهام بخش آخرین مبارزات انتخاباتی خود بسیار هیجان زده هستیم.”

این کمپین چند پلتفرمی با هدف هدف قرار دادن مصرف کنندگان هزار ساله از طریق تلویزیون ، فیلم آنلاین ، دیجیتال و صوتی اجرا می شود.

ویلسون به لیست سفیران مشهور OLLY از جمله بازیگر نیکول ریچی ، تأثیرگذار اولیویا کالپو و آرایشگر مشهور و بنیانگذار OUAI جن اتکین پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>