RangeMe برای ارتباط خرده فروشان زیبایی با مارک های مختلف در سراسر جهان اولین بار در انگلستان فعالیت می کند

پلت فرم کشف محصول بیش از 750،000 محصول از 200،000 تامین کننده در سراسر جهان ، از جمله بازیکنان بهداشت و زیبایی Ulta Beauty ، Sephora و LloydsPharmacy را به نمایش می گذارد.

خرده فروشان زیبایی در سراسر انگلستان هم اکنون می توانند با طیف گسترده ای از تأمین کنندگان ارتباط برقرار کنند و مارک های بیشتری را برای تأمین نیازهای مشتری با RangeMe ، پلت فرم کشف آنلاین محصولات که برای ساده سازی روابط خرده فروشان و تامین کنندگان طراحی شده ، کشف کنند.

از زمان راه اندازی آن در سال 2013 ، امروز RangeMe بیش از 750،000 محصول از 200،000 تامین کننده در سراسر جهان را به نمایش می گذارد ، و مشتریان خود را شامل بازیکنان عمده خرده فروشی ایالات متحده Ulta Beauty ، Sephora ، Walmart و LloydsPharmacy می بالد.

از امروز ، خرده فروشان در انگلیس می توانند از این پلتفرم برای کشف محصولات جدید ، کاوش روندها و ارتباط با مارک های تجاری با استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای کشف پلت فرم ، از جمله جستجوهای فیلتر شده برای تأمین نیازهای منابع و مجموعه های متشکل که روندهای دسته بندی اصلی و نوظهور را برجسته می کنند ، استفاده کنند. مارک های تجاری برای رفع نیازهای مشتری در حال تغییر.

نیکی جکسون ، مدیر عامل RangeMe ، گفت: “مصرف کنندگان به دنبال محصولات متنوعی از سراسر جهان هستند و آنها را به صورت آنلاین تهیه می کنند.

“مردم انگلیس تفاوتی ندارند ، با این حال خرده فروشان خیابانی در تلاشند تا این محصولات را بصورت عمده از طریق فروشگاه یا آنلاین ارائه دهند زیرا آنها همه آنچه در بازار موجود است را نمی بینند.

“RangeMe این مورد را برای خرده فروشان تغییر می دهد ، انتخاب بیشتری برای راهروهای خرید و یک فرصت قابل توجه درآمد.

“ما بالابر سنگین را برای خریداران انتخاب خواهیم کرد و فرصت بازار جهانی محصولات را در یک صفحه نمایش خواهیم داد.”

پر کردن قفسه ها

تأمین کنندگان و مارک های تجاری همچنین می توانند با نمایش خرده فروش بهداشت و زیبایی LloydsPharmacy در میان اولین پذیرندگان RangeMe ، از این بستر برای نمایش محصولات خود ، ایجاد آگاهی از تجارت خود و ارتباط راحت تر با خریداران علاقه مند استفاده کنند.

جان آکلند ، رئیس گروه مدیریت و تجارت الکترونیکی در شرکت مادر LloydsPharmacy ، مک کیسون انگلیس ، اظهار داشت: “RangeMe در حال حاضر به ما کمک می کند تا بتوانیم گستردگی محصولات را برای مشتریان خود شناسایی کنیم.

“به همان اندازه مهم ، ما به سرعت عملیات خرید خود را از طریق سیستم عامل مقیاس بندی می کنیم و زمان دریافت محصولات بیشتر را در قفسه های خود کاهش می دهیم.” به گفته RangeMe ، این پلتفرم ابزارهایی را برای تهیه محصولات و رشد روابط خرده فروشی آنها به تأمین كنندگان ارائه می دهد.

جکسون افزود: “جهان به مکانی کوچکتر تبدیل شده است اما برای ایجاد روابط قوی بین خریدار و فروشنده از مرز همچنان دور است.

“RangeMe این شکاف را برای خریداران و فروشندگان در سراسر جهان برطرف می کند و اطمینان می دهد که محصولات خارق العاده سریعتر از هر زمان دیگری در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>