RANAVAT برای ایجاد بسته بندی جدید روی Virospack ضربه می زند

این بطری با ظرفیت 30 میلی لیتر ، که در سایه شفاف و نارنجی شفاف رنگ آمیزی شده و با چاپ روی صفحه سفید تزئین شده است ، کاملاً با قطره چکان پوسته فلز طلا ترکیب شده است

سرم جدید نورافشانی Ranavat که در آیورودا به عنوان “اکسیر معجزه آسا” شناخته می شود ، ترکیبی از مواد گیاهی غنی از ویتامین است که به دلیل توانایی آنها در ایجاد یک رنگ سالم و یکدست شناخته شده است.

یک اکسیر معجزه آسا که باید دقیقاً روی پوست پخش شود و در بسته قطره چکان خودکار تولید شده توسط ویروسپک بسته بندی شود.

ما در مورد یک فرمول وگان ، بدون گلوتن ، بدون کف دست و بدون عطرهای مصنوعی صحبت می کنیم. یک فرمول ارگانیک برای کاهش رنگدانه های پوست به روشی طبیعی و موثر.

زعفران روشن کننده همانطور که خالق آن – میشل راناکا – می گوید ، “یک محصول فوق العاده شارژ شده همه در یک” است. و این است که چند قطره ، صبح و شب استفاده می شود ، برای از بین بردن جای زخم ها ، لکه های تیره و علائم ناشی از مشکلات رنگدانه کافی است.

بسته بندی آن از یک بطری شیشه ای قالب دار و یک قطره چکان فشار دکمه خودکار تشکیل شده است. بسته کامل Virospack که مطابق با موقعیت تجاری ، تصویری بسیار برتر از این سرم مرطوب کننده ارائه می دهد.

بطری شیشه ای Virospack ، به دلیل شفافیت و کیفیت آن ، برای بسته بندی این فرمول ظریف ایده آل است. یک لیوان قالب دار با وزن در پایه آن برای احساس کیفیت بالاتر.

حسی که ما به آن فناوری آخرین قطره Virospack را برای جبران کمتر محصول اضافه می کنیم ، چیزی که بدون شک توسط مصرف کنندگان بسیار ارزشمند است.

این بطری با ظرفیت 30 میلی لیتر ، که در سایه شفاف و نارنجی شفاف رنگ آمیزی شده و با چاپ صفحه سفید تزئین شده است ، کاملاً با قطره چکان پوسته فلز طلا ، و همچنین از Virospack ترکیب شده است.

برای راحتی و دقت بیشتر در دوز مصرفی و استفاده از این سرم مرطوب کننده جدید ، Ranavat قطره گیر خودکار را از ویروس پک انتخاب کرده است ، بنابراین از دقت فرمول مصرف در هر کلیک نیز اطمینان حاصل می کند.

این یک قطره چکان فشار دهنده دکمه با تکنولوژی بالا و پر کننده خودکار با سیستم عامل داخلی است که توسط ویروس پک ثبت شده است. و این اولین قطره چکان واقعی است که با شارژ مجدد اتوماتیک در بازار قرار دارد ، تنها کائوچویی است که درون آن لامپ وجود دارد و دارای سیستم خود شارژ مجدد است.

یک توزیع کننده دقیق و ایمن ، دقیق در دوز محصول و کیفی ، هم از نظر مکانیزم و هم از نظر شکل ظاهری. با سیستم باز و بسته شدن ممتاز برای کنترل کامل در استفاده از آن ، و روکش فلزی طلای پوسته با بالاترین کیفیت ، تعریف و وزن ، برای احساس و راحتی مشتری راحت.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>