Quadpack نسخه قابل شارژ محدوده پرفروش بدون هوا را راه اندازی می کند

اندازه این بسته همان Regula Airless است که به مشتریان اجازه می دهد نسخه پر کردن را به راحتی انتخاب کنند

Regula Airless ، مجموعه قهرمان فروش Quadpack ، گام مهمی در جهت بسته بندی تأثیر مثبت برداشته است. این مجموعه یک قالب جدید را در خود جای داده است که از مکانیزم قابل تعویض برخوردار است و امکان حذف آسان و قرار دادن مجدد یک شارژ جدید را فراهم می کند.

نوآوری QLine یک حلقه ضربه محکم و ناگهانی است که به مارک ها و پرکننده ها امکان می دهد بعد از پر کردن از طریق یک سیستم ایمن و راحت که از فرمول محافظت می کند ، قسمت داخلی قابل جابجایی را در بسته قرار دهند.

طراحی زیست محیطی آن مصرف کنندگان را به استفاده مجدد از محصول ترغیب می کند زیرا قسمت داخلی آن به راحتی از طریق سیستم نخ جدا می شود. به منظور افزایش قابلیت بازیافت ، Refula Airless Refill دارای پمپ فلز آزاد است.

اندازه این بسته همان Regula Airless است که به مشتریان اجازه می دهد نسخه پر کردن را به راحتی انتخاب کنند. Refula Airless Refill در نسخه های 15 ، 30 و 50 میلی لیتری در دسترس است و ساخت اروپا است.

عرضه جدید نمونه ای از استراتژی Quadpack برای ‘بسته بندی تأثیر مثبت’ است که هدف آن بهبود مداوم پایداری سبد محصولات آن است.

هدف Quadpack این است که با تکیه بر توانایی تولید گسترده و همکاری های استراتژیک خود ، در جهان در صنعت بسته بندی بدون هوا پیشرو شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>