Quadpack با معامله یوگا مناظر چین را تعیین می کند

توافق با شریک بلند مدت بسته Q-Line Quadpack را برای مارک های زیبایی چینی در دسترس قرار می دهد

شرکت Quadpack ، تولید کننده بسته بندی های زیبایی مستقر در بارسلون ، با شریک طولانی مدت Yuga توافق کرده است تا محدوده Q-Line خود را به مارک های چینی ارائه دهد.

Q-Line نمونه کارها شرکت از راه حل های بسته بندی هوشمند و مدولار است که در اروپا طراحی ، طراحی و مهندسی شده است.

همکار سازنده بسته بندی Yuga ، که در نزدیکی شانگهای واقع شده است ، از سال 2010 به عنوان یک شریک رسمی در عرضه Quadpack همکاری کرده و چندین منبع Q-Line و همچنین پروژه های سفارشی را تولید می کند.

در حال حاضر تیم تجاری Yuga نمونه کارها Q-Line را در قلمرو خانه خود به فروش خواهد رساند ، از محدوده های مراقبت از پوست و آرایش ، و همچنین محلول هایی در چوب و مواد جدید زیست کامپوزیت Sulapac (در تصویر)

راج ساوجی ، مدیرعامل جدید منصوب Quadpack – آسیا و اقیانوسیه گفت: “بازار زیبایی داخلی چین 52.5 میلیارد یورو ارزش دارد و به سرعت رشد می کند.”

“علاوه بر این ، خود را بسیار مقاوم نشان داده است. از زمان شیوع Covid-19 و رکود بعدی ، چین اولین کسی است که بهبود یافته است. بازار بالغ است و محصولات ما بسیار مناسب است.

“ما خوشبخت هستیم که می توانیم همکاری خود را با Yuga ایجاد کنیم – رابطه ای مبتنی بر اعتماد بالا ، ارزش های مشترک و نتایج اثبات شده – برای سرعت بخشیدن به ورود به این بازار.”

مدیر عامل یوگا ویکتور وو گفت: “این مورد یک به علاوه یک برابر بیشتر از دو است. همانطور که Quadpack سطح جهانی ما را افزایش داده است ، امکانات ما نیز می توانند از رشد Quadpack پشتیبانی کنند.

“ما همچنین 20 سال تجربه و یک شبکه قوی در چین داریم و از معرفی نمونه کار Q-Line به مارک های محلی بسیار هیجان زده هستیم.

“مارک های بزرگ در حال جهانی شدن هستند و به دنبال راه حل های پیشرفته بسته بندی ، به ویژه در بخش مراقبت از پوست هستند. کالاهایی که منشا اروپایی دارند کالاهای مورد جستجو هستند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>