Pollard Boxes یک راه حل اختصاصی برای ghd فروخته شده در Harrods ایجاد می کند

جعبه کادو حاوی مدل دهنده حرفه ای ghd’s Platinum + و سشوار Helios است

Pollard Boxes ، متخصص بسته بندی ارائه لوکس ، یک راه حل اختصاصی برای مجموعه هدایای ویژه ghd که به طور انحصاری در Harrods فروخته می شود ، ایجاد کرده است.

بسته با کیفیت بالا با تزئینات تأثیرگذار طراحی شده است تا کاملاً تصویر و موقعیت عالی این مارک های معروف را منعکس کند.

جعبه هدیه حاوی فرم دهنده حرفه ای ghd’s Platinum + و سشوار Helios به همراه کیف حمل و نگهداری چرم به رنگ سبز هارودز است.

ساختار مستحکم جعبه محافظت کامل از موارد را فراهم می کند در حالی که گرافیک پیچیده و چشم نواز تأثیر خود را بر روی قفسه می گذارد و آگاهی از برند را به حداکثر می رساند.

انتخاب دقیق توسط Pollards از مواد و تکنیک های چاپ و تزئینات ، از جمله کاغذهای بافت ، چاپ پانتون و چهار رنگ ، و ورقه ورقه و لمینیت مات ، این اطمینان را به شما می دهد که این بسته تصویر لوکس محصولات موجود در آن را منتقل می کند.

جعبه و درب آن با پارچه کتانی برجسته و فویل طلا در پشت 570 ویبالین پیچیده شده است. علاوه بر آرم های این شرکت ها ، طرح مارپیچ طلای روی درب جعبه اثر ساختمان هارودز را هنگام روشن شدن به تصویر می کشد ، در حالی که جزئیات ظریف سه نقطه طلا در لبه یادآوری آرم ghd است ، بنابراین حضور حداکثر هر دو مارک

جیمز ولش ، طراح بسته بندی ghd ، اظهار داشت: “ما رابطه طولانی مدت موفقیت آمیزی با Pollards داریم و این شرکت همیشه قادر به ارائه راه حل هایی دقیقاً مطابق با نیازهای ما است.”

“جعبه هدیه هارودز نمونه کاملی از بسته ای است که سبک و لوکس را با عملکرد ترکیب می کند.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>