Pollard Boxes بسته بندی هوشمند و پایداری را برای محصولات مراقبت از پوست REN Clean ارائه می دهد

جعبه اشتراک ساخته شده از 100٪ کاغذ بازیافتی ، با ویژگی های Lookfantastic دارای مینیاتور محصولات REN از جمله Perfect Canvas Clean Jelly Oil Cleanser ، Ready Steady Glow Daily AHA Tonic و Glycolic Lactic Radiance Renewing Mask است.

REN Clean Skincare متعلق به یونیلور با نام تجاری مراقبت از پوست از شرکت بسته بندی مستقر در انگلستان Pollard Boxs استفاده کرده است تا جعبه ای سازگار با محیط زیست را برای همکاری جعبه اشتراک خود با خرده فروش زیبایی Lookfantastic ایجاد کند.

به گفته Pollard ، جعبه حاوی مجموعه ای از محصولات مینیاتوری REN برای معرفی مصرف کنندگان به مارک تجاری بدون نیاز به خرید یک محصول در اندازه کامل ، از 100٪ کاغذ Eco Kraft بازیافتی ساخته شده است ، جعبه ها.

برای تشویق مصرف کنندگان به استفاده مجدد از جعبه ، درب داخلی با دستورالعمل هایی در مورد چگونگی استفاده مجدد از بسته بندی پس از باز کردن محصولات خود چاپ شده است.

جعبه دارای یک پایان رنگارنگ برای ایجاد یک هویت تجاری قوی است ، که Pollard با استفاده از جوهرهای پایه گیاهی برای سازگاری با محیط زیست اضافی چاپ کرد و شامل کاغذ کرافت خرد شده برای محافظت از محصولات در حال حمل است.

برای دادن ارزش افزوده و جلب بیشتر مشتریان ، این بسته همچنین از ویژگی های بسته بندی هوشمند Pollard استفاده می کند ، درب آن دارای کد QR است که مصرف کنندگان می توانند برای دسترسی به یک مجله آنلاین زیبایی اسکن کنند.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>