Pollard یک بسته مناسب برای موهای کامل ایجاد می کند

Pollard Boxs از زمان راه اندازی اولین جعبه بسته بندی موهای Silke Hair در سال 2016 تولید جعبه های آن را انجام داده است

جعبه های ارائه شیک و لوکس از Pollard Boxes به انتقال تصویر برتر و ایجاد “تجربه باز کردن” پیشرفته برای طیف وسیعی از بسته بندی موهای منحصر به فرد شرکت تخصصی Silke London کمک می کند.

دستمال موی Silke با استفاده از بهترین 100٪ ابریشم توت ساخته شده است. اگر یک شب پوشیده شود ، موهایش را پیله می کند تا اصطکاک شبانه و جذب رطوبت ملافه های تخت را که باعث شکستگی ، موخوره و شکافتن انتها می شود ، از بین ببرد.

حالت دادن مو به این روش باعث تقویت رشد و تقویت ضخامت می شود و باعث افزایش زمان بین شستشو و خشک شدن مو می شود.

بسته بندی مناسب بسته بندی موی Silke به عنوان عنصر اساسی موقعیت لوکس بودن آن تلقی می شد ، زیرا مدیر عامل شرکت و بنیانگذار شرکت کریستین سوتیریو توضیح داد: “مراقبت از مو به طور معمول از نظر بصری هیجان انگیز نیست ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که محصولی که قطعاً وجود داشت.

“جعبه های بسیار طراحی شده برای جذب مشتری نه تنها چشم نواز هستند ، بلکه بسیار هدیه آور نیز هستند و احساس پیش بینی و هیجان در هنگام باز شدن را ایجاد می کنند. چه مصرف کنندگان برای خودشان بخرند و چه برای شخص دیگری ، ما می خواهیم این تجربه خاص باشد. “

جدیدترین جعبه های پنج سایه جدید موی بسته بندی با استفاده از کارت 1200 میکرونی با روکش سفید تولید شده و چهار رنگ است که در رنگ های مخصوص رنگی چاپ می شود تا با رنگ های بسته بندی سبز – زرد ، بنفش ، آبی و صورتی مطابقت داشته باشد.

یک طرح انتزاعی جسورانه در ورق Kurz Gold 220 بیشتر بر لوکس بودن محصول و مناسبت خاص خرید تأکید دارد ، در حالی که یک روکش لاتین ساتن یک عنصر حسی قوی را برای انعکاس نرمی و لطافت ابریشم فراهم می کند.

به همان اندازه مهم ، ساخت مستحکم جعبه و درپوش عمیق محافظت کامل از محصول را در طول فرآیند توزیع اطمینان می دهد.

سوتیریو ادامه داد: “تصویر مارک ما صاف ، جسورانه و خنک است تا با سبک ابریشمی و مد رو به جلو مطابقت داشته باشد ، که بسته بندی با موفقیت از آن الگو می گیرد.”

“قدرت جعبه همچنین بر کیفیت برتر آن تأکید می کند تا با کیفیت بالای محصول موجود در آن مطابقت داشته باشد.”

Pollard Boxs از زمان راه اندازی اولین بسته بندی موهای بسته بندی موی Silke در سال 2016 ، تولید جعبه های بسته بندی موی Silke را ارائه داده است و با معرفی بسته بندی های موی جدید ، طراحی و توسعه آن را بیشتر می کند.

سوتیریو نتیجه گیری کرد: “Pollards در طول سال ها شریک بزرگی برای ما بوده است ، اطمینان حاصل کرد که بسته بندی ویترین مناسبی را برای موی Silke ارائه می دهد.”

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>