Pitch-Black Pitch-Black و Baby Bangs دمی لواتو بازگشته اند – عکس ها را ببینید

خوب ، مطمئناً سال 2021 یک سال هیجان انگیز بوده است دمی لواتوموها خواننده و ترانه سرا با برش کاسه ای بلوند بافت ، به طور کامل موهای سیاه و سفید خود را از بین برد و وارد دهه جدید شد. از آن زمان ، آنها نشان داده اند که کوتاهی مو به هیچ وجه امکان سبک را محدود نمی کند. در 10 ژانویه ، آنها اولین پیکسی صورتی پاستلی را تجربه کردند و به محبوبیت رنگ موی محبوب علاقه مند شدند و در اواخر فوریه حتی کوتاهتر شدند و به رنگ سیاه بازگشتند. سپس ، لوواتو در ماه مه در جوایز رادیویی iHeart رادیو 2021 با یک کفال سیاه و سفید ، سیاه و سفید اجرا کرد. حالا ، آنها یک بار دیگر به پیکسی خود بازگشته اند.

آنها چند عکس سلفی از سبک جدید خود را در استوری های اینستاگرام برای هواداران به اشتراک گذاشتند تا آه و آه از زیبایی. لواتو مانند یک متخصص برای دوربین با یک دکمه سفید و صورتی طرح دار ، مجموعه ای از مرواریدها و گوشواره های صورتی-حبابی که روی آنها با حروف کوچک نوشته شده است ، عکس می گیرد.

با مجوز از داستانهای اینستاگرام / @ ddlovato

این برش سیاه کوتاه با موی چتری کودک که حدود یک اینچ به پیشانی آنها کشیده شده است ، به سمت جلو کشیده شده و حالت داده می شود. این موها اگرچه صاف هستند ، اما پر از حجم هستند (اینجا لنگی مشاهده نمی شود). پیکسی بافت در انتهای آن کمی خم شده بود و به لطف آرایشگر رنا کالهون ، بافت و حرکت آن را به سبک اضافه می کرد. ما قطعاً باید محصولات و ابزارهای خاص پشت این بافت زیبا را بدانیم. آیا کار یک لعل بود یا شاید فقط یک آهن صاف و اسپری مو بود؟

پیکسی فوق العاده زیبا تنها اتفاق جالب در اینجا نیست. آرایش لواتو ، که توسط جیل پاول ، آرایشگر ، رنگ آمیزی و به کمال درآمده است ، نیز بی عیب و نقص به نظر می رسد. رنگ صورتی به وضوح موضوع در اینجا است ، بنابراین پاول رنگدانه های گلگون و شامپاین را روی چشم ها مخلوط کرده و یک جفت مژه بلند به آن اضافه می کند. ابروهای برجسته و برجسته لووتو نیز طبق معمول زیبا به نظر می رسند. و برای لب ها ، پاول این کار را با یک رنگ خنثی روشن ، با رنگ صورتی و ساده انجام داد.

با مجوز از داستانهای اینستاگرام / @ ddlovato

ما هیجان زده هستیم که می بینیم Lovato در هفته های آینده چه مدل موهای تابستانی دیگری ممکن است شروع کند. شاید آنها به روزهای زنده رنگ موی خود بازگردند و آبی ، سبز و سایه های زیبا را در ترکیب قرار دهند. شاید آنها همچنان به بازی با کلاه گیس و سایر پسوندها ادامه دهند تا در عوض ظاهر خود را تغییر دهند. صرف نظر از این ، تقریباً مطمئن هستیم که 10/10 از ما دریافت خواهد کرد.


در مورد موهای کوتاه داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون Awkwafina ستاره جلد 2021 ژوئن / ژوئیه ما را ببینید که 9 کار را که هرگز انجام نداده است امتحان می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>