pH-1 در نمودارهای مراقبت از پوست ، خال کوبی ، و تولد | مصاحبه

نه خیلی جوان ، نه محافظ ، نه خیلی کسل کننده – تعداد دفعاتم را از دست داده ام pH-1 “بیش از حد” گفته است. نوازنده کره ای آمریکایی برای توصیف بسیاری از جنبه های زندگی خود از اصطلاحات دقیق مبهم است. او حتی هنگام توصیف رایحه ای که قبل از مصاحبه ما ، MCM’s Eau de Parfum ، بر روی آن تأکید کرده است ، به تأکید سه حرفی برمی گردد. او تصمیم می گیرد: “خیلی زیاد هم ماكو نیست ،” خیلی محكم نیست ، مثل “ابركرومبی”.

با وجود ابهام ، هری همانطور که خودش را معرفی می کند ، به وضوح می داند که کیست. (از این رو نام هنری او ، pH-1 – تلفیقی سرگرم کننده از نام های انگلیسی و کره ای او ، هری پارک و جونون.) از اتاق نشیمن خود در سئول ، نگاهی گذرا به نحوه دیدن خود ، زیبایی شناسی و کار خود داشت. اخلاق به قول خودش – اولین بار برای یک مجله آمریکایی.

البته ، فهمیدن چه چیزی باعث ایجاد pH-1 ، خوب ، pH-1 در صحنه و خارج از آن می شود ، یک سفر برای 31 ساله بود. در حقیقت ، pH-1 همان چیزی است که من از آن به عنوان “شخص وصله ای” یاد می کنم. او به جای انتخاب یک مسیر شغلی واحد و پایبندی به آن ، چندین تجارت مختلف را با هم تقسیم کرده و زندگی های مختلفی را به عنوان دانشجوی دانشگاه ، رقاص ، توسعه دهنده برنامه و دستیار دندانپزشکی تجربه کرده است.

چیدن یک خط

سرانجام که به آرزوی واقعی خود پی برد ، pH-1 برای پیگیری آن به کره بازگشت. (اگرچه وی در سئول متولد شد ، اما از زمان نوجوانی pH-1 به آمریکا نقل مکان کرد.) طی چهار سال گذشته ، pH-1 به طور مداوم موسیقی جذاب را تحت نام H1GHR MUSIC جی پارک منتشر می کند ، که اخیراً به خانه جدید تبدیل شده است. به جی بی. او به عنوان پادشاه همکاری های موسیقی کره شناخته شده است – خواه ناخواه این کار را دوست خواهد داشت – با افرادی مانند جانی ، هودی ، چونگ ها ، وی این و یرین بائک همکاری می کند.

PH-1 با قطعی ترین اصطلاحاتی که در طول مصاحبه ما به اشتراک می گذارد ، می گوید: “من مردم خوشحالم”. “من نمی توانم به مردم نه بگویم. این برای من بسیار بد بوده است زیرا من به بسیاری از درخواستها که به نفع من نبودند بله گفتم بله. بنابراین من همیشه سعی می کنم این مشکل را برطرف کنم.” اگرچه به همین دلایل ، PH-1 به یک سرگرمی تبدیل شد.

در مراحل ابتدایی موسیقی خود ، pH-1 می گوید که او سعی می کند تا از طریق سبک های مختلف ، آرایشگران و آرایشگران مختلف دوچرخه سواری کند ، زیرا سعی در یافتن نقطه شیرین زیبایی خود دارد. برای “مالیبو” ، او روی یک لباس تزئین شده و عینک های گرد و بدون لغزش لیز خورد ، در حالی که “مثل من” بین سبک خیابانی آرام ، هنوز براق ، یک لباس مجلسی کانادایی و یک لباس مجلسی الهام گرفته از آرایشگاه با کت سفید و همه. موهای او برای طول سواری با طول های مختلف ، کلاه ها ، و رنگ های طبیعی.

این روزها ، pH-1 دقیقاً می داند که از تیم های زیبایی و کمد لباس خود چه چیزی را بخواهد. “من به این درک رسیده ام که آنچه به عنوان یک شخص و یک نوازنده بیشتر به من می آید ، نوع تمیز و تمیز است” ، با اشاره به لباس او اکنون: پیراهن کتان راه راه و کتان خاکستری ، گوشواره حلقه ای نقره ای ساده و کوچک. pH-1 ادامه می دهد: “من به هیچ وجه خیلی پر زرق و برق نیستم.” “من دوست ندارم حتی در موسیقی خودم چیزها را بیش از حد اغراق کنم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>