P1Harmony در مورد آرایش و روشهای مراقبت از پوست آنها قبل و بعد از اولین | مصاحبه

اگرچه به نظر می رسد سول یکی از خجالتی ترین اعضای باشد و در بیشتر مصاحبه خود را حفظ می کند ، اما قلب او یک ستاره سنگین است. او از آهنگهای تهاجمی و سخت گیر P1Harmony مانند آهنگ عنوان جدیدشان “ترسیده” طرفداری می کند.

اگر می خواهید سول را با سرمه ای ضخیم ، سیاه و سفید و یا آستر آبی گرافیکی و موهای زاغ بلند و بلند ، شاید با ژاکت چرمی گل میخ و روی یک تی شرت پاره شده ست کنید ، دست خود را بالا ببرید. باشه عالیه؛ فقط من نیستم. در حال حاضر ، باید از موهای بلوند خاکستری بلند او قدردانی کنیم.

جونگ سئوب

جونگ سوب به غیر از دانش خود در مورد نحوه انعکاس موسیقی P1Harmony در مو و آرایش ، موسیقی آنها را بیشتر گوش می دهد. خوشبختانه ، رپر / ترانه سرا 15 ساله برای به اشتراک گذاشتن روال مراقبت از پوست خود لوله کرد.

ابتدا ، Jongseob برای پاک کردن آرایش خود دوبار تمیز می کند ، ابتدا با روغن پاک کننده شروع می شود و با پاک کننده کف پیگیری می شود. سرم در مرحله بعدی لک می شود ، سپس مرطوب کننده. وقتی پوست او به خصوص خشک می شود ، Jongseob یک کرم ژل را به عنوان ماسک خواب روی آن لایه بندی می کند – تاکتیکی که قبلاً هرگز به آن توجه نکرده ام. به طور معمول ، من به ترتیب معکوس به سمت آنها می شوم.

موهای Jongseob نیز از زمان اولین P1Harmony از طریق ورینگر بوده است. در اکتبر گذشته ، او موهای خود را یاس بنفش رنگ کرد و به تدریج سایه های تیره تری از بنفش را از بین برد تا جایی که به رنگ بنفش برقی درآمد. گرچه اخیراً کار رنگ آمیزی او یک نارنجی آتشین بوده است. بعد ، جونگسوب می گوید که می خواهد رنگ خاکستری را با رنگ خاکستر امتحان کند.

و این فقط آغاز سفر P1Harmony در دنیای عرفانی زیبایی K-pop است. این بار در سال آینده ، آنها مطمئناً با ظاهری حتی جسورانه تر ، درخشان تر و عجیب تر تجربه کرده اند. در حال حاضر ، می توانید تیزر موزیک ویدیوی جدیدشان را برای “ترسیده” از آخرین EP خود ببینید ، ناهماهنگی: شکستن، در زیر

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


درباره گروههای کی پاپ بیشتر بخوانید جذابیت ویراستاران عاشق:


اکنون ، تماشا کنید که Monsta X نه کار را امتحان کرده است که قبلاً هرگز انجام نداده اند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>