Nykaa فروشگاه جهانی را باز می کند که مارک های بین المللی را به هند وارد می کند

خرده فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی با چند مارک تجاری در حال شروع نوآوری تجارت الکترونیکی با بازیکنان لوکس مانند Rodial ، دکتر باربارا استورم و باتر لندن است.

Nykaa ، خرده فروش زیبایی هند ، برای کمک به مصرف کنندگان در دسترسی به مارک های بین المللی ، یک بستر خرید آنلاین مرزی ایجاد کرده است.

فروشگاه جهانی از طریق برنامه موبایل Nykaa در دسترس است و یک قیمت را نشان می دهد که گفته می شود شامل گمرک ، عوارض و مالیات است.

سخنگوی شرکت Nykaa گفت: “در حالی که به مرور شاهد تقاضای طیف متنوعی از مارک های بین المللی از سوی مصرف کنندگان بوده ایم ، این مارک ها در گذشته برای ورود به بازار هند با چالش های متعددی روبرو بوده اند.”

“این پلتفرم قصد دارد تا به طور م theثر شکاف بین مارک های جهانی را که سعی در استفاده از بازار هند دارند و مشتریانی که مایل به خرید بهترین مارک ها هستند ، از بین ببرد.”

گفته می شود شرکای تجاری انتخاب شده روند جهانی را منعکس می کنند ، به ویژه “نگرانی های خاص مراقبت از پوست ، زیبایی صنعت ، آرایش بر پایه مواد معدنی ، مراقبت از موهای گیاهی و زیبایی تمیز مبتنی بر علم”.

Nykaa دکتر باربارا استورم ، Pur Cosmetics ، Cosmedix Skincare ، Erno Laszlo Skincare ، Rahua و Rodial را در میان نمونه کارهای خود برجسته کرده است.

Nykaa توسط بانکدار سابق سرمایه گذاری Falguni Nayar در سال 2012 تاسیس شد و به بزرگترین خرده فروش لوازم آرایشی با مارک های بزرگ در شبه قاره تبدیل شد و گفته می شود که یک IPO با ارزش 3 میلیارد دلار در نظر دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>