Next 25٪ سهام Reiss را به دست می آورد

خرده فروش انگلیس می تواند تا سال 2022 26٪ از تجارت زیبایی و مد را به خود اختصاص دهد

خرده فروشان زیبایی و مد Next با دستیابی به 25٪ در خانه مد لوکس Reiss به بازار خرده فروشی انگلیس ادامه می دهد.

طبق مفاد این قرارداد ، 33 میلیون پوند بعدی و سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی بدهی ، نکست می تواند 26٪ از گروه زیبایی و مد را بدست آورد و کل 51٪ را در اختیار داشته باشد.

سیمون ولفسون ، مدیرعامل Next ، تا ژوئیه 2022 مهلت دارد تا با این مدت عمل کند.

وب سایت و کار آنلاین Reiss ، در انگلیس و خارج از کشور ، از طریق Total Platform خود با Next قرارداد بسته می شود ، که همچنین خدمات انبارداری و توزیع را برای مشاغل خرده فروشی ، حق رای دادن ، عمده فروشی و امتیازات ارائه می دهد.

انتظار می رود این برنامه در فوریه 2022 به صورت زنده اجرا شود.

ولفسون گفت: “ریس یک مارک برجسته با پتانسیل بسیار زیاد و تیم مدیریتی درجه یک است.”

“ما هیجان زده هستیم که می بینیم چه چیزی می تواند از طریق ترکیب محصول استثنایی Reiss ، مهارت های بازاریابی و ایجاد نام تجاری با زیرساخت های Total Platform Next حاصل شود.”

رئیس اجرایی ریس ، کریستوس آنجلیدز ، افزود: “من معتقدم همکاری با نکست برای اثربخشی عملیاتی ریس تحول آفرین خواهد بود.

“زیرساخت های بعدی تضمین می کنند که ریس نه تنها به عنوان یک تجارت کارآمدتر است بلکه در خدمات مستقیم به مشتریان خود از طریق فروشگاه های Reiss ، در reiss.com و از طریق شرکای جهانی خود موثرتر است.

“در حالی که ما همچنان به ایجاد مجموعه های معتبر و بی انتها تمرکز خواهیم کرد ، اعلامیه امروز فرصتی عالی برای Reiss است تا از توانایی جهانی آن برند به عنوان یک خانه مد مدرن آگاه شود.”

در سال 2020 ، بعد از خاتمه تصاحب شرکت با Sycamore ، Next با استفاده از L Brands تجارت ویکتوریا راز را از انگلستان خریداری کرد.

خرده فروش 157 ساله همچنین پیشرو برای تصاحب Topshop آرکیدیا بود ، اما تصمیم گرفت که از مسابقه خارج شود و به خرده فروش آنلاین Asos اجازه داد تا سهم شیر از سهام فروپاشیده Arcadia را داشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>