Neptune Retrograde به زودی اتفاق می افتد – چگونه بر روی هر علامت زودیاک تأثیر می گذارد

مراقبت از خود را تمرین کرده و از برق جدا کنید – درصورتی که احساس درستی کرد و امکان پذیر است – تا سطح استرس را پایین نگه دارید. اگر هنوز تحت درمان نیستید و دسترسی دارید ، شروع به کار در این دوره را در نظر بگیرید. این بار از ما می خواهد آنچه را که م workingثر نیست رها کنیم و به سمت بهبودی برویم و برای انجام این کار ، به کارگیری مهارت های خودمراقبتی بهتر (یا فقط بیشتر!) بسیار مهم است. شمع در مورد درمان خاص در اطراف دوشنبه سیزدهم سپتامبر. نپتون در این تاریخ با خورشید مخالفت می کند ، بنابراین ممکن است شما در درک میزان درخشش خود سخت باشید. کمی عشق اضافی عزت نفس شما را به همان جایی که متعلق است برگرداند.

اکنون که موانع موجود در جاده را از سر راه خود برداشته ایم ، به یاد داشته باشید که نپتون واپس گرایانه نیز می تواند بسیار شورانگیز و امیدوار کننده باشد. واقعاً به نظر می رسد ترسناک نیست و با همه ناراحتی ، احتمال رشد وجود دارد. تغییر هرگز آسان نیست ، اما نپتون را به عنوان یک موج کیهانی غول آسا تصور کنید که برای شستشوی قدیمی و آوردن جدید آورده شده است. تحول سیاسی رخ خواهد داد. تغییر شخصی ایجاد خواهد شد. منطقه راحتی که ما پشت سر گذاشتیم شسته خواهد شد و ما وارد مرحله جدیدی از بازسازی خواهیم شد. در فصل عقرب سکسی و تحول آفرین ، که شروع می شود پنجشنبه 21 اکتبر، از شما خواسته می شود نه به شن روان نوستالژیک گذشته نه بگویید تا جایی برای زندگی عاشقانه تحقق پذیر ، معنادار در زمان حال فراهم شود. (فقط یک بررسی سریع در مورد له شدن جدید خود انجام دهید تا مطمئن شوید آنچه آنها می گویند فقط لب زدن نیست.)

با این اوصاف ، نپتون سیاره شفقت است. به یاد داشته باشید که عشق منبع محدودی نیست. آن را با جامعه ، خانواده و خودتان به اشتراک بگذارید ، زیرا همه ما در حال حاضر تغییرات ترسناک بزرگی را پشت سر می گذاریم ، حتی اگر در نهایت به بهترین شکل انجام شوند. به خواندن ادامه دهید تا بدانید که این واپس گرایی چه تاثیری روی هر نشانه دارد.

برج حمل

جهان بزرگتر از آن است که شما فکر می کنید ، برج حمل ، و نپتون یکپارچه از شما می خواهد کمی بیشتر بپردازید. حلقه دوست شما می تواند رشد کند. حرفه شما می تواند گسترش یابد. برجسته ترین توهمات در زندگی شما محدودیت ها است. اکنون به آنها خیره شوید تا بتوانید از پویایی بیشتری برخوردار شوید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک برج حمل و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

ثور

زیبا به نظر می رسد ، ثور. ناهید ، سیاره فراوانی ، عشق و زیبایی فرمانروای شماست ، و نپتون واپس گرایانه به شما یادآوری می کند که در وقت گذرانی برای تجمل قدرت وجود دارد – حتی اگر منتقد سرسخت سرمایه داری باشید. خودتان را به هر روشی که احساس کند مناسب است بیشتر لمس کنید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک ثور و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

جوزا

عقب مانده نپتون از شما می خواهد صادقانه تر باشید ، جوزا. شما زندگی مهمانی هستید و همیشه حداقل یک دوست یا عاشق برای ملاقات دارید. بین استعداد و جذابیت شما ، تقویم اجتماعی شما اخیراً پر شده است ، اما همچنین ممکن است برای خود زمان لازم داشته باشید ، بنابراین در مورد پهنای باند احساسی خود کمی بازتر باشید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک جوزا و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

سرطان

پارانویا ممکن است در این مدت برای شما ظاهر شود ، سرطان. شما باید تلاش کنید تا جلوی پخش آن خطوط داستانی ترسناک ، که در آن شما همیشه تنها و خراب هستید ، شوید. به سرگرمی ها ، مراقبه و گذراندن وقت با دوستان و خانواده خود بپردازید تا زمین گیر بمانید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک سرطان و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

لئو

شما یک شیر زرق و برق دار هستید که توسط خورشید اداره می شود ، و لایق توجه هستید ، لئو. اما از آنجا که نپتون واپس گرا همه چیز در مورد صداقت است ، وقت آن است که از خود بپرسید – آیا شما به کسانی که دوستشان دارید توجه کافی نشان می دهید؟ سعی کنید برای کسی که صبحانه درست کرده یا به او لطف کنید فقط به این دلیل که عشق و قدردانی خود را نشان دهید. وظیفه شما در این مدت انجام کارهای قدرشناسی تصادفی است. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک لئو و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

باکره

الان ممکن است کمی استرس داشته باشید ، دوشیزه. وقت آن رسیده است که به دنبال چند روش باشید تا کمی لذت به زندگی خود اضافه کنید. اگر دسترسی دارید و احساس خوبی برای شما دارد ، سعی کنید وقت خود را با کسانی که باعث می شوند احساس دوست داشته شدن داشته باشید یا با یک درمانگر شروع به کار کنید ، زیرا ممکن است در این دوره اضطراب زیاد باشد. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک باکره و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

ترازو

مراقب باشید از تمایل خود به سمت چالاکی ، ترازو. شما اغلب آنقدر اعتماد دارید که دنیا فقط می تواند روشن و براق به نظر برسد. و بعضی وقتها هم هست! اما افراد خیلی باحالی در آنجا نیستند که سعی می کنند کمتر از ارزش شما را پرداخت کنند یا به شما بی احترامی می کنند. بیاموزید چگونه آنها را بو کنید و اگر کسی قصد عبور از روی شما را دارد برای خود ایستادگی کنید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک ترازو و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

عقرب

شما در حال حاضر با برخی از احساسات مربوط به شغل و امور مالی خود روبرو هستید. این که آیا احساس می کنید همه چیز را فهمیده اید یا نگران هستید که هرگز آن ارتقا you’ve را که برای آن تلاش کرده اید به دست نیاورید ، به یاد داشته باشید که همه چیز تغییر می کند ، و اگر می توانید همیشه فکر کنید پیش از این همیشه خوب است. در نظر بگیرید که از افرادی در زندگی خود که آنها را تحسین می کنید ، برای مشاوره بپرسید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک عقرب و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

قوس

همه شما را مسافر زودیاک می نامند ، اما ساگ مخفی شده اید و این فقط به دلیل بیماری همه گیر نیست. وقت آن است که به خود یادآوری کنید که کیستید. با رعایت نکات ایمنی ، البته به اولین قرارها ، مسافرتهای آخر هفته و سفرهای ساحلی بله بگویید. بروید یک ماجراجویی کنید ، و ببینید چه احساسی در شما ایجاد می شود. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک قوس و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

برج جدی

در حالی که برخی از افراد نگرانند که نتوانند کاری را به درستی انجام دهند ، اما این احتمالاً هرگز مشکل شما نبوده است. با این حال ، این اعتماد به نفس گاهی شما را به دردسر می اندازد. چه در روابط خود و چه در کار در دفتر ، ممکن است تمایل به مدیریت ریز ، برج جدی داشته باشید. نپتون واپس گرا سرد ، سخت و حقیقت را زمزمه می کند: اگر یاد بگیرید کمی کنترل را کنار بگذارید ، زندگی شما راحت تر خواهد شد. این زمان را به تفویض اختیار اختصاص دهید و سپس به افراد زندگی خود اعتماد کنید تا آنچه را که خواسته اید انجام دهند. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک برج جدی و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

دلو

مراقب بت ساختن هرکسی باشید ، چه یک رهبر سیاسی و چه یک شریک عاشقانه. همه ما انسان هستیم (بله ، متأسفانه شما بیگانه نیستید ، دلو) و این باعث می شود که ما جایگزین شویم. اگر شروع به شناختن محدودیت ها و عیب های دیگران کنید و حتی آنها را در آغوش بگیرید ، زندگی شما راحت تر خواهد شد. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک دلو و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.

ماهی

نپتون سیاره حاکم شما است و این واپس گرایی در نشانه شما اتفاق می افتد ، بنابراین شما بیشتر از دیگران ، ماهی ها تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. از این زمان برای نه گفتن به عقاید محدودکننده خود ، روابطی که دیگر کارساز نیستند و هر صدای درونی متوسطی که می گوید شما نمی توانید آن چیزی را که شایسته آن هستید ، استفاده کنید. اکنون ، مطلب را بخوانید شخصیت یک ماهی و اخبار بیشتر در مورد علامت شما.


داستانهای بیشتری درباره طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>