Neopac لوله پلاستیکی سبک و با ضخامت دیواره کاهش یافته را معرفی می کند

جدیدترین موارد اضافه شده در مجموعه EcoDesign این شرکت از لوله های پایدار ، تا 30٪ مواد بکر کمتری استفاده می کند

هافمن نئوپاک ، ارائه دهنده جهانی بسته بندی با کیفیت و مسئولانه برای مجموعه گسترده ای از صنایع و برنامه ها ، محلول لوله پلاستیکی سبک تری را شامل می شود که شامل 30٪ مواد بکر کمتر است.

جدیدترین اضافه شده به سری EcoDesign این شرکت از لوله های سازگار با محیط زیست ، لوله جدید سبک وزن با خواسته های صنعت بسته بندی هماهنگ است تا اثر کربن و ضایعات مواد را به حداقل برساند.

دارندگان مارک در بخشهای مختلف ، به ویژه بهداشت و زیبایی بلکه داروسازی ، به طور فزاینده ای به دنبال کاهش یا جایگزینی استفاده از مواد بسته بندی پلاستیکی بکر برای افزایش مشخصات پایداری محصولات خود هستند.

استفاده از چنین بسته بندی هایی با وزن سبک تر ، هم هزینه حمل و نقل و هم هزینه مسئولیت تولید کننده (EPR) را کاهش می دهد.

لوله سبک Neopac در قطر لوله های پلاستیکی از 30-50 میلی متر و در چهار نوع بستر موجود است: پلی اتیلن و لوله های بازیافتی ، هر کدام با یا بدون مانع EVOH.

کاهش مواد در ضخامت دیواره لوله ها بارزترین است ، که بدون از بین بردن موارد معتاد نمونه از 0.5 میلی متر به 0.35 میلی متر کاهش یافته است.

در حال حاضر بسته شدن مشخصات کم برای دستیابی به حداکثر کاهش وزن در لوله های پلاستیکی در خط لوله است.

نئوپاک تخمین می زند که در ساخت بسته بندی های خاص خود ، لوله های جدید نیاز به حدود 4.6 تن مواد HDPE در هر یک میلیون لوله تولید را از بین خواهند برد.

این به معنی کاهش کلی اثر کربن در حدود 8.6 تن CO است2 در هر میلیون لوله تولید شده. “كورنلیا اشمید” ، رئیس بازاریابی هافمن نئوپك ، گفت: “یافتن راه هایی برای كاهش مقدار كلی مواد برای تأمین كنندگان بسته بندی برای حركت به سمت اهداف بلند پروازانه پایداری اجباری است.”

“همیشه ، یک چالش این است که سازگار با محیط زیست یک بسته را افزایش دهیم ، بدون آنکه محافظت از محصول یا زیبایی آن را به خطر بیندازیم. لوله های سبک جدید راه حل های مناسبی برای صاحبان برندها در تعدادی از صنایع هستند که به برآوردن خواسته های روزافزون مصرف کنندگان برای پایداری جامع محصولات کمک می کنند. “

راه حل های دیگر در مجموعه EcoDesign Neopac شامل Recycled Tube شامل 70٪ مواد بازیافت است که 64٪ آن PCR است. لوله نیشکر ، ساخته شده از مواد اولیه تجدید پذیر و لوله چوبی PICEA ، شامل 95٪ ماده تجدید پذیر در بدنه لوله و شانه – از جمله 10٪ چوب صنوبر حاصل از ضایعات چوب در کارخانه های اره.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>