My Beauty Break: شارلوت چو از سوکو گلم در زمینه کارآفرینی

ماموریت ما این است که به همه مردم کمک کنیم باور کنند که فقط روزهای خوب (پوستی) در پیش است. این کل سفر به ما امکان داده است که از طریق The Klog دو برابر آموزش ببینیم و دربانک پوست خود را ایجاد کنیم ، که مشاوره های پیامکی یک به یک ما است.

بسیاری از مردم گفتند: “این ایده خوبی برای ایجاد محتوا در یک سایت جداگانه نیست زیرا شما نمی خواهید آنها را از بررسی خارج کنید.” این واقعیت که این مأموریت بزرگتر وجود دارد ما را تقویت می کند – بیایید مأموریت بزرگتر را دنبال کنیم. این امر به رشد واقعی جامعه ما کمک می کند و واقعاً به مردم کمک می کند. این امر به ما امکان تصمیم گیری صحیح در مقابل تلاش برای کوتاه مدت تر بودن را داده است ، مانند اینکه سعی کنیم تا آنجا که می توانیم درآمد کسب کنیم.

ALLURE: آیا لحظه ای درخشان از شناسایی خاص وجود دارد؟

CC: در همان روزهای ابتدایی سوکو گلم یک بار بود که در آن حضور داشتیم [the newsletter] آب نبات روزانه. آنها فقط این اغتشاشات کوچک راجع به ما می خواستند. پس از انتشار خبرنامه ، سایت ما به فروش رسید. در آن زمان فقط چند محصول وجود داشت و ما بسیار جدید بودیم و به سختی موجودی وجود داشت – اما وقتی دیدیم نام مشتری جدید در حال ورود است ، آنها آسیایی نبودند. نام خانوادگی Kims ، Parks یا Lees معمولی نبود. این واقعاً ما را گشود تا دریابیم که بسیاری از مردم علاقه مند هستند و کره ای نیستند ، آسیایی نیستند. من فکر می کنم بسیاری از افراد در ابتدای کار – زمانی که K-beauty در ایالات متحده چیزی نبود – تعجب کرده بودند که بیشتر مشتریان ما ، بیش از 80 درصد ، غیرآسیایی هستند. و علاقه مشخصی به این فرهنگ و فلسفه و محصولات مراقبت از پوست وجود دارد.

ALLURE: بیایید در مورد بودجه صحبت کنیم. چطور در جهنم پول می گیرید که این موضوع را بفهمید؟ شما این ایده را دارید چگونه توانستید آن را بیاورید به ثروتمند شدن؟ آیا تخم مرغ لانه ذخیره کرده اید؟

CC: من فکر می کنم مردم به طور کلی از اندازه شرکت ما واقعا متعجب می شوند. [Editor’s note: Soko Glam has just over 40 employees between the US and Seoul.] اکنون هشت سال گذشته است و ما به آن اعتماد نکرده ایم [venture capital] یا سهام خصوصی. این به ما کمک می کند تا تصمیماتی بگیریم که به ما اجازه می دهد تا بر روی جامعه تمرکز کنیم زیرا هنگامی که بودجه را پذیرفتید ، به ویژه مقدار زیادی … این تصور غلط وجود دارد که شما می خواهید این همه پول را داشته باشید و تمام مشکلات شما برطرف خواهد شد. و اینکه شما اعتبار زیادی دارید ، اما در واقع ، این لایحه در حال آمدن است. بیشتر اوقات دیگر کنترل ندارید ، و در آخر تصمیمات متفاوت می گیرید. شما شروع به از دست دادن کنترل آنچه برای جامعه خود مناسب است می کنید. احساس خوشبختی می کنم که قادر به قبول پول نیستیم ، و بیشتر آن را در تمام طول راه بوت کردیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>