My Beauty Break: بنیانگذار Clark’s Botanicals ، Francesco Clark ، یک رویداد تغییر دهنده زندگی را به یک مارک مراقبت از پوست تبدیل کرد

کلارک: این واقعاً طراوت بخش بود و احساس خیلی عادی داشت زیرا در آن جلسه با من مثل بقیه رفتار شد. من عضو گروه و بخشی از مکالمه بودم – من به راحتی صبور شماره 542 نبودم. پذیرفتن به عنوان یک انسان یک چیز عظیم است. پیش از این از زندگی خود به عنوان فردی که به جامعه کمک می کند و همچنین در صندلی چرخدار است اجتناب می کردم.

بعد از آن ، من یک تابلوی بزرگ پاک کردن خشک را در گاراژ خود نصب کردم که روزهای هفته روی آن بود و برنامه ریزی برنامه خود را شروع کردم. در ابتدا ، تمام آنچه در هیئت مدیره بود ، رفتن به فیزیوتراپی بود. سپس این درمان و رفتن به بیمارستان بود [advocacy group] جلسات سپس نوبت درمانی ، جلسات و زمانبندی نوشتن بود. به زودی ، به جای انجام فیزیوتراپی یا با انجام کاری ، “و” ها بخشی از زندگی شدند.

جذابیت: در چه مرحله ای کار بر روی فرمول مراقبت از پوست جای خود را در آن صفحه خشک پاک کن پیدا کرد؟

کلارک: آسیب دیدگی من خیلی بالا رفته است [on my spinal cord] که وقتی گرم می شوم بدنم عرق نمی کند. وقتی بعد از سه سال برای اولین بار خودم را در آینه دیدم ، 10 سال پیرتر به نظر می رسیدم. صورت و گردن من لکه های خشک ، لکه های روغنی ، قرمزی ، شکستگی ، رنگ خاکستری کسل کننده بود – شما آن را نامگذاری کنید. به نظر نمی رسید هیچ کاری کمک کند ، چه کرم های 3 دلاری داروخانه باشد و چه کرم های 300 دلاری بارنیز.

جذابیت: RIP ، بارنیز نیویورک.

کلارک: بله ، احترام بگذارید! وقتی هیچ کاری جواب نداد ، من از پدرم کمک خواستم زیرا او یک پزشک پزشکی است ، وی همچنین در زمینه هومیوپاتی آموزش دیده است. ما در مورد مواد مختلف و آنچه آنها می توانند برای پوست انجام دهند تحقیق کردیم. این بسیاری از آزمایش ها و خطاها و خواندن مطالعات و تحقیقات در مجلات پزشکی و علمی بود. من از این نظر به این مسئله رسیدم که من چیزی نمی دانم ، بنابراین باید همه چیز را یاد بگیرم.

پنج سال و 78 فرمول بعد ، ما یاس مطلق را کشف کردیم ، که اکنون مجموعه کاتالیزور یاس با امضای Clark’s Botanicals است. با گذشت زمان ، ما مجموعه بهینه سازی شده شامل آنزیمهای گیاه یاسمن و نیاسینامید برای تحریک پوست ، جلبکهای ریز قرمز آزاد کننده زمان که باعث آبرسانی طولانی مدت و پرشدن آن می شوند و از تولید کلاژن پشتیبانی می کنند ، و آرنیکا مونتانا ، که پوست را آرام می کند هیچ قرمزی از مواد تحریک کننده دریافت نکنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>