Mullet Two-Tone جالبترین روند رنگ مو در بهار 2021 است – عکسها را ببینید

ما می فهمیم – روزها طولانی تر می شوند ، کمی دما بیشتر می شود و … اینها هستند پرنده ها چهچه چی؟ همانطور که تغییر فصل ها را مشاهده می کنید ، طبیعی است که بخواهید با تغییر ظاهر خود این موضوع را دنبال کنید. یکی از راه های انجام این کار تغییر مو است. با نزدیک شدن به روزهای گرم ، موهای بهاری زیادی وجود دارد که رشته های کم رنگ را بازیابی می کند و شروع مجدد به سر شما می بخشد ، چه تصمیم بگیرید که هایلایت بگیرید یا یک نسخه نرم از برش لبه.

اگر با این ایده سعی کرده اید که یک رنگ جدید پررنگ را امتحان کنید ، اما هنوز مطمئن نیستید که باید پر رنگ شوید ، یک روند برجسته وجود دارد که می توانید امتحان کنید: کفال دو تنی. و برای کسانی که قبلاً برش نرم کفال (یکی از اولین روندهای بزرگ برای سال 2021) را گرفتند ، این یک روش عالی برای خلاقیت بیشتر با آن است. کار رنگ دارای یک رنگ تیره در لایه پایه و یک رنگ روشن تر در بالای آن است که به شما اجازه می دهد با تمام رنگهای سرگرم کننده دل خود بازی کنید.

جسیکا روبی ، آرایشگر مستقر در شهر نیویورک و لس آنجلس و صاحب Flaming Lounge Hair ، پشت یکی از محبوب ترین روندها قرار دارد. او می گوید: “کفال شیرینی صورتی من 100 درصد از مشتری موسیقی با استعداد من ، کایلی مورگ الهام گرفته شده است.” “ما می خواستیم نگاه جدیدی به رنگ مو و نیم رنگ aka با تناقض صورتی نئون و پلاتین داشته باشیم. شما رنگ موهای تیره و رنگین کمان زیادی می بینید (فکر کنید بیلی الیش) اما هرگز پلاتین و رنگین کمان! “

برای رسیدن به ظاهر ، ابتدا قسمتی از مو را که بعداً رنگ به آن زده می شود ، سفید کرد تا مطمئن شود که رنگ صورتی نئون برجسته است. “مدل موی او ، که یک کفپوش بافتنی است ، اصلی ترین انگیزه برای قرار دادن رنگ بود. داشتن یک حاشیه واقعاً کمک می کند تا بیانیه برای رنگ موهای دو رنگ ایجاد شود.”

زیبایی این سبک در مقایسه با یک کار رنگ آمیزی کامل این است که نگهداری رنگ اساساً به نصف کاهش می یابد. این رنگ باید به تنهایی شش تا هشت هفته طول بکشد اما روبی توصیه می کند بین جلسات به آرایشگر خود مراجعه کنید تا براق کننده ای باشد که به جلوگیری از محو شدن کمک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>