Missguided Beauty اولین معامله خرده فروشی در قفسه را انجام می دهد

مارک Fast fashion با خرده فروش زیبایی Superdrug شریک می شود تا جذابیت بیشتری برای محصولات آرایشی نوپای خود پیدا کند

محدوده زیبایی جدید از خرده فروش مد سریع Missguided اولین معامله خرده فروشی شخص ثالث خود را با Superdrug منعقد کرده است.

مجهز به یک اسکاس 148 نفری ، فقط تعداد انگشت شماری را می توان در حدود 300 مقصد فروشگاهی در سراسر انگلیس خریداری کرد ، در حالی که دامنه کامل سه رقمی از طریق وب سایت خرده فروش AS Watson در دسترس است.

با توجه به خط مد خود ، Missguided ، تاسیس شده توسط نیتین پاسی ، که ارزش خالص 250 میلیون پوند دارد ، بر اساس لیست ثروتمندانه Sunday Times Rich 2019 ، قیمت لوازم آرایشی خود را با چوب اسکی زیبایی از 6 پوند شروع می کند ، با بالا قیمت در 12 پوند برای یک بنیاد.

در طول بیماری همه گیر ، Superdrug یک خرده فروش ضروری قلمداد می شود و در سراسر قفل های مختلف برای تجارت باز مانده است ، و به Missguided یک نقطه فروش جدید می بخشد ، در حالی که زیبایی نوپا آن در فضا جذابیت دارد.

خط زیبایی در کنار Revolution ، EX1 ، MUA ، Flower و Rude Beauty قرار خواهد گرفت.

پاسي گفت: “همه ما در مورد مشتري خود هستيم و او به ما مي گويد ما مي توانيم كارهايي فراتر از اينكه فقط لباسي به او بدهيم و ظاهرش را زيبا نشان دهد ، بدهد.

“و این اولین محدوده زیبایی Missguided روح آنچه را که او می داند ما بهترین کار را انجام می دهیم ، کیفیت عالی و بدون برچسب قیمت برتر است.”

راه اندازی رسمی ، که در ژانویه امسال وارد فروشگاه آنلاین Missguided شد ، شامل ملزومات زیبایی روزمره ، از ریمل مژه و رژگونه گرفته تا هایلایت و پایه در 25 سایه قابل احترام است.

پیشنهاد آن همچنین شامل گلدان های تک سایه چشم در فرمول قابل ساخت کرم و یک گلاس گلس چند منظوره است که می تواند روی چشم ها ، لب ها یا گونه ها پوشیده شود تا ظاهری شبنم داشته باشد.

با فاصله بین حداقل آرایش و برخی از رنگهای روشن ، این محصولات در بسته بندی به سبک Glossier قرار گرفته اند که جذابیت فوق العاده ای را برای مصرف کننده Gen Z به ارمغان می آورد.

Missguided MA و سفیر برند آنا لینگیس افزود: “من از کیفیت مجموعه جدید Missguided Beauty بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام.

“قیمت ها از حدود 6 پوند شروع می شود و آنها دارای طیف وسیعی از محصولات با یک پالت رنگی شگفت انگیز هستند.

“من به خصوص عاشق محصولات لب و لب هستم اما همه آنها فرمولهای درخشان ، ماندگاری و مهمتر از همه ، بدون وگان و بی رحمی هستند.”

با این حال ، این اولین بار نیست که Missguided تلاش خود را در عرصه زیبایی انجام می دهد.

در سال 2017 ، گروه مد Passi با رایحه Babe Power خود با همکاری Per-Scent وارد این بخش شد و به یک پرفروش ترین در انگلستان تبدیل شد.

یک سال بعد ، آن اولین باری از بدن 4-sku را تشکیل داد که دارای رایحه هایی مانند Boy Tears ، Unicorn Dream ، Instant Feels و Vibe Enhancer بود.

با تکیه بر حرکت رایحه فروش خود ، در همان سال ، Missguided سه عطر جدید به خط عطر خود اضافه کرد: Babe Oud ، Babe Dreams و Boss Babe.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>