Mikayla Nogueira آرایشگر مورد علاقه TikTok است | مصاحبه

امسال سی امین سالگرد Allure است و ما با نگاهی به لحظات شاخص سه دهه گذشته در زیبایی جشن می گیریم. می توانید مقالات بیشتری مانند این مقاله را بخوانید اینجا.

دو ساعت قبل از این که بنشینم و این را بنویسم ، میکایلا نوگیرا ، آرایشگر ، ویدیویی را در TikTok ارسال می کند و می گوید که او فقط 1000 فالوور را از دست دادن چهار میلیون نفر دور کرده است. من کمی استراحت می کنم تا یک وعده غذای مانده مرغ را برای ناهار گرم کنم و تا زمانی که پنیر ذوب شود ، او به هدف رسیده است. گرچه پیروان گسترده 22 ساله ممکن است شما را وادار کند که خلاف این را باور کنید ، او فقط حدود یک سال است که در این سیستم عامل است. بعضی از ریاضیات سریع به من می گویند که هر روز تقریباً 11000 دنبال کننده جدید است.

مطمئناً ، اگر رشد او را روی سیستم عامل ترسیم کنید ، روزهای خاص اوج چشمگیر تری از روزهای دیگر را نشان می دهد ، مانند زمانی که نوگیرا آنچه را “ویدیویی که زندگی من را تغییر داد” می خواند ، یک کلیپ 60 ثانیه ای درباره چگونگی پوشش آکنه خود . او تخمین می زند که بلافاصله پس از ارسال آن ، حدود 300،000 دنبال کننده به دست آورد.

پیروان مطمئناً به صفحه Nogueira می آیند تا از مهارت های آرایش او دیدن کنند و یاد بگیرند ، اما این نگرش بدون مزخرف ، قدردانی واقعی و لهجه جذاب نیوانگلند است (شما عاشق طرز گفتن “glittah” خواهید شد) او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های TikTok تبدیل کرد. موفقیت مداوم نوگیرا (او “شركت رویایی” دارد كه به زودی با ماركی روانه بازار می شود و به تازگی با یك آژانس بزرگ منعقد شده است) می تواند به ما در مورد اهمیت وفادار ماندن به خود در رسانه های اجتماعی بیاموزد. در اینجا ، به گفته خودش ، فقط چند قطعه از داستان او است.

جذابیت: اولین خاطره زیبایی شما چیست؟

میکایلا نوگیرا: مادرم دوستی داشت که آون را فروخت. من فقط 10 ساله بودم ، اما مادرم کاتالوگ Avon را به من داد و من یک سری چیزها را دور خودم جمع کردم. فکر کردم ، “چرا آن را امتحان نمی کنم؟” و بقیه کاملاً تاریخ است. اولین باری که آرایش کردم ، همین بود. در سن 15 سالگی وارد مسابقه ای به نام DECA شدم و یک طرح تجاری 50 صفحه ای برای مشاوره ها و خدمات زیبایی آنلاین بصورت فری لنس تهیه کردم. من وارد مسابقات بوستون شدم و برنده شدم. و سپس مجبور شدم به فلوریدا بروم و آن را به افراد بیشتری ارائه دهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>