Megan Thee Is Stallion در جوایز BET 2021 موهای بلوند پلاتینی دارد – عکسها را ببینید

با توجه به اینکه چقدر دوست دارد مدل مو و رنگش را تغییر دهد ، حدس می زنیم مگان تو نر احتمالاً یک کمد کلاه گیس بسیار چشمگیر دارد. و با توجه به اینکه چند جایزه در سال گذشته کسب کرده است ، ممکن است بخواهد برای خود یک کمد جایزه نیز بسازد – بخصوص با توجه به اینکه چه تعداد از آنها را به خانه می برد جوایز 2021 BET. اوه ، و آیا ما ذکر کردیم که او یک کلاه گیس خیره کننده دیگر پوشیده است؟

اگرچه مگ با پوشیدن موهایی بسیار بلند ، بسیار براق ، نیمه باز و نیمه مشکی روی فرش قرمز BET Awards حاضر شد ، اما به نظر می رسید که او تا زمان اجرای “Thot Shit” سریعترین کار سفید کننده را بدست آورده است. با حالت کاملاً مشابه ، موهایش ناگهان بلوند پلاتینیوم بود و با دستانش را روی زانوها می کشید و الاغش را می زد.

لس آنجلس ، کالیفرنیا – 27 ژوئن: مگان تی استالیون در صحنه جوایز BET 2021 در تئاتر مایکروسافت در تاریخ 27 ژوئن 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا اجرا می کند. (عکس از جانی نونز / گتی ایماژ برای BET)جانی نونز

اندکی پس از اجرا ، او نگاه مستقیم و بلوند بلوند خود را حفظ کرد تا از طرف خودش و کاردی بی – که به تازگی اعلام کرد از فرزند دومش باردار است – جایزه فیلم سال را بپذیرد. اما این تنها یکی از جوایزی بود که وی (و کلاه گیس شگفت آور بلوندش) برنده شد. او همچنین جایزه بهترین هنرمند زن هیپ هاپ و جایزه انتخاب بیننده را برای “Savage (ریمیکس)” با حضور بیانسه به خانه برد.

و گرچه او هر جایزه ای را که برای آن نامزد شده بود به دست نیاورد ، اما کاملاً روشن کرد ، همانطور که با سایر جوایز برنده شده ، بدون توجه به رنگ مو ، نیرویی است که باید حساب شود.

مگان The Stallion تنها سوپراستاری نبود که چهره ای بلوند به جوایز BET به ارمغان آورد. سیارا یک باب خیره کننده و بلوند را ارائه داد که بلافاصله در آلبوم عکس های سالن فروش ما در تلفن هایمان ، درست در کنار مگ ، جایگاهی کسب کرد.


اطلاعات بیشتر در مورد مگ:


اکنون 100 سال موی بلوند را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>