Makeup Brushes Pro Artists بیشترین استفاده را می کنند – نظرات

عوامل مختلفی وجود دارد که به آنچه اجازه می دهد ، می پردازد هنرمندان گریم انجام کارهای خارق العاده اول استعداد – خلاقیت ، غریزه و مهارتی است که آنها را از برنامه آرایش روزمره و آماتور جدا می کند. البته ، البته ، خود آرایش است؛ سایه چشم ، رژگونه ، رژ لب ، آستر و سایر مواد آرایشی رنگی بدون شک اساسی ترین عنصر کار یک هنرمند گریم است. اما داشتن ابزارهای مناسب برای به کارگیری آنها – و تخصص در استفاده صحیح از این ابزارها – می تواند تفاوت بین ظاهر زیبا و آرایش را ایجاد کند.

درست مانند اینکه آرایشگران سایه ها و فرمول های بی شماری را برای یافتن مواردی که بیشتر دوست دارند با آنها کار کنند ، آزمایش می کنند و تعداد زیادی برس آرایشی را نیز آزمایش می کنند. و گرچه بسیاری از ما ممکن است کیت ابزار خود را با یک برس رژگونه ، چند برس سایه چشم و یک یا دو انگشت قابل اعتماد در نظر بگیریم ، آرایشگران برای هر ناحیه از صورت و هر برنامه قابل تصور ، چوب های جادویی سر پرزدار دارند. تکنیک.

درخواست از یک آرایشگر برای انتخاب برس آرایش مورد علاقه خود مانند این است که از والدین بخواهید فرزند مورد علاقه خود را انتخاب کنند – اما به هر حال ما از او س askedال کردیم. در زیر ، برس آرایش برخی از برترین آرایشگران را که بیش از هر چیز دیگری در کیت های خود استفاده می کنند ، پیدا خواهید کرد. آنهایی که بارها و بارها جایگزین آنها می شوند ، نسخه های پشتیبان متعددی برای آنها دارند ، مواردی که به طور مشابه به سایر آرایشگران و افراد تازه کار آرایش توصیه می کنند. دفعه دیگر که آماده ارتقا روش استفاده از زیرسازی ، هایلایتر ، کانسیلر و موارد دیگر هستید ، انتخاب های مناسب در اینجا وجود دارد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>