M و S برای ایجاد فضای اداری ، طبقه خرده فروشی ها را کوچک می کند

فضای جدید بیش از دو طبقه را به عنوان حلقه های آجر و ملات از شیفت آنلاین اشغال می کند

مارک اند اسپنسر (M&S) سوپرمارکت های زنجیره ای یک قرن در حال آماده سازی برای توسعه مجدد فروشگاه خیابان آکسفورد خود است ، زیرا نفوذ Covid-19 باعث می شود خریداران بیشتری آنلاین باشند.

طبق برنامه های پیشنهادی ، M&S طبقات بالای خرید خود را فقط به دو و نیم کاهش می دهد و جای خود را برای چندین طبقه فضای اداری و فضای بالقوه اوقات فراغت یا سالن بدن سازی فراهم می کند.

این ساختمان که در انتهای طاق مارچ خیابان معروف خرید لندن است ، در سال 1930 افتتاح شد و پنج طبقه از خرده فروشی ها از جمله زیبایی ، کالاهای خانگی و پوشاک را در سه ساختمان ادغام شده در تاریخ 90 ساله خود قرار داده است.

با این حال ، به دلیل همه گیر شدن و تغییر سریع خرید آنلاین ، احتمالاً M&S دیگر به عنوان بخشی از نمونه کارها خود به این فضا نیازی نخواهد داشت.

اعلامیه M&S ماه ها پس از آن صورت گرفت که رقیب جان لوئیس درخواست مجوز برنامه ریزی برای تبدیل 45٪ از فروشگاه خیابان آکسفورد خود را به فضای اداری برای اجاره داده است.

در جای دیگر ، با بستن فروشگاه های دبنهام ، همراهان خیابان آکسفورد در حال نازک شدن هستند ، در حالی که آینده برجسته خیابان “Topshop” بزرگ پس از فروپاشی گروه Arcadia سر فیلیپ گرین ، در تعادل است.

M&S گفته است که تمام کارکنان آن در مقصد Marble Arch در زمان توسعه مجدد به فروشگاه های M&S اطراف اعزام می شوند و پس از بازگشایی مجدداً در Marble Arch جدید استخدام می شوند.

مدیر خرده فروشی ، املاک و عملیات M&S گفت: “شروع پیشنهاد ما برای توسعه مجدد Marble Arch امروز آخرین نمونه از نحوه تغییر چرخ دنده در ایجاد یک ملک فروشگاه مناسب برای آینده است.”

“تحت برنامه” هرگز دوباره یکسان نیستیم “، ما تمرکز خود را برای ظهور قوی تر از بیماری همه گیر متمرکز کرده ایم و پیشنهاد امروز نه تنها به این معنی است که می توانیم فروشگاه خود را دوباره توسعه و مدرن کنیم تا بتواند خدمات بهتری برای جامعه محلی در خیابان اصلی مقصد انگلیس ارائه دهد ، بلکه با استفاده از یک رویکرد قاطعانه برای مدیریت پایه دارایی ما ، می توانیم ارزش اضافی سایت را در همان مرحله باز کنیم و از تحولات خود بیشتر حمایت کنیم. “

در تابستان سال 2020 ، M&S اعلام کرد که 7000 فرصت شغلی را در طی سه ماه آینده در فروشگاه ها و تیم مدیریت خود کاهش می دهد تا طوفان همه گیر را تحمل کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>