Lynx موقعیت برند را برای Gen Z تازه می کند

برای تقویت ارتباط بین مصرف کنندگان جوان ، نام تجاری آراستگی مرد 12 میلیون پوند در یک کمپین رسانه ای جدید سرمایه گذاری کرده و طراحی بسته خود را اصلاح کرده است

Lynx یونیلور با بازسازی مجدد نام تجاری ، مشتری های Gen Z را هدف قرار داده است.

علاقه مند به آراستگی مردان با توجه به اهمیت مصرف کنندگان جوان ، 12 میلیون پوند در یک کمپین جدید در سراسر تلویزیون ، ویدیو و رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده است ، و برخی از چهره های آشنا برای نام تجاری ، از جمله قهرمان دو بار وزن سنگین وزن ، آنتونی جوشوا ، همراه با احساس YouTube و Fifa سرمایه گذاری کرده اند. پارسه ، Calfreezy.

برای تکمیل تغییر مکان نام تجاری ، Lynx بسته جدیدی را در کل دامنه محصولات خود عرضه خواهد کرد.

بن تالون ، هنرمند و تصویرگر خیابانی ، که سابقاً با نایک ، آدیداس و دکتر مارتینز کار کرده است ، با توجه به مارک تجاری ، با یک طراحی جدید “رو به پیشرفت” ، هدایت عمده بسته ها را به عهده گرفته است.

همچنین گفته می شود سیاهگوش فرمولهای خود را با استفاده از فناوریهای جدید و مواد تشکیل دهنده در کل گروه خود بهبود داده است. این شامل 72 ساعت مخلوط ضد تعریق و 12 ساعت شستشوی بدن است که با پری بیوتیک های گیاهی ساخته می شود.

به مناسبت این مناسبت ، سیاهگوش از مجموعه جدیدی با الهام از ورزش رونمایی شده است که لقب Recharge دارد.

محصولات سه گانه ورزشی دارای اسپری بدن ، ضد تعریق و شستشوی بدن ، صورت و مو 3 در 1 (از 2.84 پوند) است.

جوش پلیمر ، مدیر ارشد برند سیاهگوش ، گفت: “سیاه گوش همچنان دارای یک وضعیت افسانه ای است زیرا ما از اهمیت داشتن مخاطب خود در حالی که به بچه ها کمک می کنیم تا بوی خوبی داشته باشند و احساس بهترین حالت را داشته باشند ، درک می کنیم.”

“این تازه سازی نام تجاری جاه طلبانه ، با هدایت تبلیغات تلویزیونی جدید ما ، از همه راه های مختلف برای هدایت بچه ها در دنیای در حال توسعه جذاب حمایت می کند – این کمپین ارتباطی با نام تجاری 360 درجه با محتوای تازه ، بسته بندی ، گرافیک و نسخه های جدید محصولات خود ، این کار را انجام می دهد .

“ما اعتقاد داریم جذابیت در رابطه با اتصال ، برابری و توانمندسازی است و اینکه سیاهگوش چگونه می تواند شما را در برابر دنیایی از امکانات گشوده باشد وقتی که با اعتماد به نفس بالاترین احساس را داشته باشید و بهترین نسخه ممکن از خود را داشته باشید.”

خط جدید برای خرید در سوپرمارکت های برجسته انگلستان و همچنین بصورت آنلاین موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>