Lush با طرح بازگرداندن Bring It Back جان تازه ای به بسته بندی های پلاستیکی می بخشد

مشتریان می توانند بسته های پلاستیکی خود را از کالای Lush در اندازه کامل در ازای سپرده 50p برای خرید در فروشگاه پس دهند

مارک زیبایی اخلاقی Lush با راه اندازی طرح جدید بازگرداندن بسته بندی های پلاستیکی به سفر خود برای تبدیل شدن به یک شرکت با ضرر صفر ادامه می دهد تا به مشتریان خود بخاطر تلاش های سازگار با محیط زیست پاداش دهد.

طرح بازگشت آن به شما این امکان را می دهد تا مشتریان تخلیه پلاستیکی خود را از هر محصول کاملاً شاداب برای استفاده مجدد در محصولات آینده برگردانند و به ازای هر مورد 50 ودیعه سپرده دریافت کنند تا در خریدهای آن روز در فروشگاه خرج کنند.

طبق تحقیقات انجام شده توسط تیم مراقبت از زمین Lush ، امروزه ، با وجود افزایش برنامه های بازیافت داخلی در سراسر جهان ، فقط حدود 9٪ -20٪ پلاستیک ها بازیافت می شوند.

به گفته این شرکت ، در حالی که گفته می شود اکثر بسته بندی های پلاستیکی Lush از پلاستیک های بازیافتی و قابل بازیافت ساخته شده اند ، این برند قصد دارد مالکیت بیشتری به دست آورد و با آخرین ابتکار عمل به بطری ها ، گلدان ها و وان های خود جان تازه ای ببخشد.

بسته بندی برگشتی مشتریان به مرکز بازیافت Lush’s UK ارسال می شود تا پردازش و برای شرکا ارسال شود ، سپس در گلدان های جدید Lush بازسازی یا به عنوان مواد اولیه صنعت استفاده می شود.

Rae Stanton-Smithson ، سرپرست ارتباطات خرده فروشی Earthcare در Lush ، گفت: “ما سخت تلاش می کنیم تا تجربه نهایی خرید بدون زباله را به مردم ارائه دهیم.

“ما همچنان به اختراع محصولات برهنه انقلابی ، مواد بسته بندی منحصر به فرد ، کار بر روی موارد بسته بندی پلاستیکی قابل استفاده مجدد و همچنین بررسی گزینه های دوباره پر کردن برای آینده ادامه می دهیم.”

طرح Bring It Back برای به حداقل رساندن ردپای پلاستیکی آن ، به طرح های موجود پایدار زیبایی زیبایی می پیوندد. طرح Fresh Face Mask این امکان را به مشتریان می دهد که پنج بسته بسته بندی پلاستیکی را برای دریافت ماسک صورت رایگان برگردانند ، که هر ساله بیش از 500،000 گلدان به Greenhub Lush’s UK برگردانده می شود.

در همین حال ، این شرکت همچنین یک طرح Knot Swap ارائه می دهد ، جایی که مشتریان می توانند Knot Wraps خود را – گزینه دوستدار محیط زیست Lush برای خدمات بسته بندی کادو – بازگردانند و 50٪ تخفیف از بسته بندی دیگری به همان اندازه دریافت کنند.

استانتون-اسمیتسون اضافه کرد: “این طرح بازیافت گامی دیگر در راه ما برای ترک جهان شادتر از آن است که آن را یافتیم.

“با حرکت به سمت طرحی به سبک سپرده گذاری ، که به موجب آن مشتریان سرسبز می دانند که بسته بندی را” اجاره “می کنند و پس از اتمام کار می توانند آن را به راحتی پس دهند ، ما مسئولیت کاهش ضایعات و بازیافت منابع را به عنوان یک شرکت بر عهده داریم.

“تمام آنچه که ما به مشتریان خود نیاز داریم این است که به راحتی خالی های خود را به ما بازگردانیم – ما از بقیه امور مراقبت خواهیم کرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>