LOreal Paris Arcade Beauty را برای کیسه های شامپوی قابل تعویض محیط زیست انتخاب می کند

گفته می شود که کیسه های سه بعدی قابل بازیافت 75٪ کمتر از بطری های سنتی استفاده می کنند ، یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای شامپوهای Elvive Color Vive و Dream Length غول زیبایی فرانسه ارائه می دهند

L’Oréal Paris کیسه های پر کردن محیط زیست Arcade Beauty را برای شامپوهای Elvive Color Vive و Dream Lengths انتخاب کرده است ، به مشتریان اجازه می دهد مراقبت از موهای خود را در عین مهربانی با کره زمین افزایش دهند.

گفته می شود که از پلاستیک 75 درصد کمتر از بطری های سنتی شامپوی 250 میلی لیتری استفاده می کند ، Arcade Beauty کیسه سه بعدی خود را در 100٪ مواد قابل بازیافت تولید کرد تا درخواست های غول زیبایی فرانسه برای پر کردن محیط زیست را با تأثیر کم بر محیط زیست پاسخ دهد.

کیسه ها به گونه ای طراحی شده اند که ضد نشت بوده و در اندازه های 30 میلی لیتر تا 1 لیتری در دسترس هستند ، با انتخاب پیچ یا درپوش بالا و می توان آنها را با یک گاست نصب کرد تا بتوانند به حالت ایستاده قرار بگیرند.

گفته می شود معادل دو بطری پلاستیکی شامپو تهیه می شود ، مصرف کنندگان می توانند کیسه پر کردن را در بطری شامپوی استفاده شده خود بریزند یا از محصول مستقیم در زیر دوش استفاده کنند.

Arcade Beauty که به صورت تک ماده PP یا PE در دسترس است ، اولین کیسه های سه بعدی خود را در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از تعهد جهانی CSR این گروه راه اندازی کرد که هدف آن تولید 100٪ از محصولات خود تا سال 2025 قابل بازیافت است.

مصرف کنندگان می توانند مواد شامپوی Elvive Color Vive Protective و Dream Lengths را از سایت loreal-paris.co.uk خریداری کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>