L’Oréal سهام اقلیت شرکت تازه تأسیس سوئیس Gjosa را به دست می آورد

مجمع زیبایی از شرکت فناوری محیطی پشتیبانی می کند که از سال 2015 با آن همکاری کرده است

بزرگترین شرکت زیبایی جهان L’Oréal از یک شرکت نوپای فناوری محیطی پشتیبانی کرده است که از سال 2015 با آن کار می کند.

گروه سوئیس Gjosa ، مستقر در Bienne ، راه حل های صرفه جویی در مصرف آب را توسعه می دهد و با L’Oréal برای بهینه سازی فن آوری های شستشوی شامپو که باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود ، همکاری کرده است.

در سال 2018 ، تیم ها به جای هشت لیتر آبی که به طور سنتی مصرف می شود ، یک سر دوش تولید کردند که از 1.5 لیتر آب برای شستشوی شامپو استفاده می کند.

در همین حال ، در اوایل سال جاری ، L’Oréal و Gjosa L’Oréal Water Saver ، یک سیستم مراقبت از مو در سالن و ابزار زیبایی در خانه را ارائه دادند.

باربارا لاورنوس ، مدیر ارشد تحقیقات ، نوآوری و فناوری در L’Oréal ، گفت: “ما در L’Oréal قصد داریم بهترین علم زیبایی پایدار را ارائه دهیم و قهرمان زیبایی Beauty شویم.”

“با تلفیق نوآوری های منحصر به فرد فناوری آب در جوزا و دانش L’Oréal از آداب زیبایی ، داده ها ، فن آوری و شخصی سازی ، ما ضمن محافظت از منبع گرانبها و گرانبها که آب است ، تجارب زیبایی جدیدی را برای مصرف کنندگان خود ابداع خواهیم کرد.”

در همین حال ، امین عبدولا و لوک آمگورد ، بنیانگذاران Gjosa ، افزودند: “ما از ورود به این مرحله جدید همکاری با L’Oréal بسیار هیجان زده هستیم.

“رهبری آنها در تحقیق و توسعه زیبایی ، فناوری زیبایی و مارک های برجسته آنها نقشه راه ما را در فناوری های آب افزایش می دهد تا به مصرف کنندگان در سراسر جهان برسد.”

آنها ادامه دادند: “این تقویت مشارکت ما را قادر می سازد نوآوری هایی ایجاد کنیم که بهترین راه حل های فناوری آب را برای افراد در سالن ها و خانه ها با بالاترین کیفیت داشته باشد و خوشحالیم که برای رسیدن به این هدف با هم همکاری می کنیم.”

طبق گزارش سازمان ملل ، طی یک قرن گذشته ، استفاده جهانی از آب بیش از دو برابر سرعت افزایش جمعیت رشد کرده است و تا به امروز ، بیش از دو میلیارد نفر در کشورهایی زندگی می کنند که تنش آبی زیادی دارند.

از طریق لینک زیر درباره محصولات بدون آب در زیبایی بیشتر بدانید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>