L’Oréal حامی سریال استارت آپ رقابت را برای مشاغل برجسته انگلستان راه اندازی می کند

از مشاغل زیبایی که از نوآوری برای تأثیر مثبت بر محیط زیست و شرکتهای اجتماعی استفاده می کنند دعوت می شود تا برای این چالش اقدام کنند

بزرگترین مارک زیبایی L’Oréal در جهان با اعتبار جدیدی به عنوان یک حامی سریال زیبایی با رقابت جدیدی برای شرکت های نوپای انگلستان و ایرلند شهرت پیدا می کند.

L’Oréal Beauty Tech For Good Challenge ، با مشارکت The Good Business Festival ، از استارت آپ هایی که از نوآوری استفاده می کنند دعوت می کند تا تأثیر مثبت زیست محیطی و اجتماعی داشته باشند.

شرکت های منتخب کوتاه باید بین 7 تا 9 ژوئیه تجارت خود را به یک هیئت متخصص در جشنواره Good Business در لیورپول ، انگلیس برسانند ، پس از آن برنده اعلام خواهد شد.

برندگان از طریق یک برنامه شتاب دهنده چهار ماهه و همچنین مشاوره از تیم های مدیریت ارشد در سراسر L’Oréal انگلستان و ایرلند از تیم داخلی صاحبان Lancôme مشاوره دریافت می کنند.

لکس بردشاو-زنگر ، مدیر ارشد بازاریابی در L’Oréal ، گفت: “ما در L’Oréal معتقدیم که نوآوری برای پایدارتر ، مسئولیت پذیرتر و فراگیرتر کردن زیبایی فردا مهم است.”

“Beauty Tech for Good Challenge یک فرصت خارق العاده برای کارآفرینان در سراسر کشور برای به نمایش گذاشتن ایده های جدید خود است ، و ما مشتاقانه منتظریم تا تخصص خود را برای تسریع در کسب و کار برنده به اشتراک بگذاریم.”

در ماه مارس سال جاری ، سازنده زیبایی در شرکت راه حل صرفه جویی در آب Gjosa سرمایه گذاری کرد ، شرکتی که L’Oréal از سال 2015 با آن کار می کند.

این گروه سوئیسی به همراه L’Oréal در سال 2018 با هم همکاری کردند و یک سر دوش تولید کردند که به جای هشت سنتی ، 1.5 لیتر آب برای شستشوی شامپو استفاده می کند.

L’Oréal همچنین سنگین وزن خود را پشت سر envoPap گذاشته است ، یک کار تولیدی نوپا که با استفاده از نیشکر و ضایعات به عنوان جایگزین چوب ، بسته بندی و کاغذ پایدار ایجاد می کند.

اما این همیشه مشاغل زیبایی پایدار نبوده است که L’Oréal علاقه دارد از آن سود کسب کند.

در دسامبر سال 2020 ، گروه ژان پل آگون اعلام كرد كه در حال خريد بخشي از اقليت سكوي فروش اجتماعي نرم افزار Replika است.

بستر کلیدی این نام تجاری باعث می شود تا مارک ها بتوانند شبکه فروشندگان اجتماعی خود را گسترش دهند و با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>