L’Oréal با استفاده از فن آوری آنزیمی “مخرب” اهداف بسته بندی پایدار را تحت فشار قرار می دهد

غول زیبایی ابتدا فناوری را برای یکی از مارک های خود در بخش محصولات لوکس پیاده سازی می کند

L’Oréal ، بزرگترین مارک زیبایی جهان ، با بطری لوازم آرایشی بازیافتی جدید ساخته شده با استفاده از فناوری آنزیمی ، راه را برای سایر غول های لوازم آرایشی و بهداشتی آماده می کند.

بطری های جدید توسط ارائه دهنده راه حل های بیوتکنولوژی Carbios تولید و ابتدا توسط مارک محصولات لوکس Biotherm این شرکت به تصویب می رسد.

در حالی که هنوز چند سال تا ورود به تولید فاصله ندارد ، اما با تاریخ راه اندازی 2025 ، این فناوری با انواع پلاستیک های PET از جمله مواد شفاف ، رنگی ، مات و چند لایه سازگار است و باعث می شود آنها بی نهایت قابل بازیافت باشند.

L’Oréal برای اولین بار در سال 2017 با یک شرکت فرانسوی دیگر همکاری کرد تا کنسرسیومی را ایجاد کند که توانایی های بیوتکنولوژی Carbios را در مقیاس صنعتی به بازار زیبایی برساند.

گفته می شود از آن زمان به بعد ، تجارت زیبایی صد ساله با تیم همکاری می کند تا فناوری بازیافت آنزیمی حاصل از PET را توسعه دهد.

ژاک پلای ، مدیر بسته بندی و توسعه L’Oréal گفت: “این یک نوآوری امیدوار کننده برای سالهای آینده است که نشان دهنده تعهد ما برای عرضه بسته بندی های سازگار با محیط زیست است و این بخشی از یک ابتکار بخشنامه است که بیش از 15 سال پیش آغاز شده است.” .

جولیو برگاماسچی ، رئیس برند جهانی Biotherm ، گفت که تصمیم برای راه اندازی این فناوری با Biotherm مترادف با اخلاق برند است.

وی خاطرنشان كرد: “Biotherm پیشگام لوازم آرایشی با مسئولیت محیط زیست است و بسته بندی پایدار و كاهش ضایعات را در مركز استراتژی خود قرار داده است.”

“ما خوشحالیم که اولین مارک زیبایی هستیم که می توانیم بطری کاملاً بازیافتی را با استفاده از پلاستیک فن آوری مخرب کاربیوس به دست بیاوریم.”

این نوآوری گامی در جهت درست برای L’Oréal برای دستیابی به اهداف پایداری خود در سال 2025 است ، که تحت عنوان “L’Oréal برای آینده” به بازار عرضه شده است.

در مدت چهار سال ، گروه ژان پل آگون در صدد اتخاذ بسته های پلاستیکی است که در تمام مارک های خود قابل تعویض ، قابل استفاده مجدد ، قابل بازیافت یا قابل کمپوست باشد و تا سال 2030 بسته بندی های پلاستیکی مشتق شده از مواد بازیافتی یا منابع بیولوژیکی را به کار ببندد ، پلاستیک های حاصل از سوخت های فسیلی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>