L’Oréal امتحانات مجازی را برای خرید اینستاگرام به ارمغان می آورد

فیس بوک و غول زیبایی فن آوری Spark AR و ModiFace خود را با هم ترکیب کرده اند تا به مشتریان اجازه دهند بدون ترک اینستاگرام “سعی و خرید” کنند

L’Oréal و مالک اینستاگرام فیس بوک از ادغام پلت فرم فناوری با ModiFace ، شرکت واقعیت افزوده و هوش مصنوعی L’Oréal ، برای ایجاد آرایش های AR برای خرید در اینستاگرام خبر داده اند.

این فناوری که توسط پلتفرم AR فیس بوک – Spark AR – و ModiFace ارائه شده است ، به مشتریان امکان می دهد تا به صفحه اینستاگرام یک مارک بروند ، محصولی را پیدا کنند و قبل از خرید آن را عملاً امتحان کنند.

به گفته این گروه ، اولین محصولات L’Oréal که وارد فروشگاه های اینستاگرام می شوند ، رژ لب های مارک های NYX Professional Makeup ، Urban Decay ، Maybelline New York و Lancôme هستند که با مارک های بیشتر و دسته های آرایشی برنامه ریزی شده است.

پرهام اعرابی ، مدیرعامل و بنیانگذار ModiFace ، گفت: “ModiFace بیش از یک دهه پیشگام فناوری های AR بوده و تجربیات واقعی و واقعی را امتحان کرده است.”

“در عصری که تجارت اجتماعی برای مصرف کنندگان اهمیت فزاینده ای پیدا می کند ، این گام جدید در همکاری ما با فیس بوک به خرید راحت ، آسان و سرگرم کننده خرید محصولات زیبایی در اینستاگرام کمک خواهد کرد.”

“AR Try On یک اقدام جدید هیجان انگیز در فیس بوک است که در حال حاضر به مردم کمک می کند با اطمینان بیشتر خرید آنلاین کنند. از طریق این ادغام جدید با L’Oréal ، خریداران می توانند تجربه خرید شخصی بیشتری از مارک های مورد علاقه خود را داشته باشند ، درست در جایی که از قبل الهام زیبایی پیدا کرده اند: در اینستاگرام “، اضافه کرد سو یانگ ، رئیس Spark AR در فیس بوک .

فیس بوک همچنین قصد دارد آزمایش ModiFace AR را در قالب های تبلیغاتی جدید در برنامه فیس بوک ادغام کند.

وقتی نوبت به خرید زیبایی می رسد ، فیس بوک از طریق پلتفرم همنام خود خدمات آزمایشی مجازی را افزایش می دهد ، زیرا در این ماه اعلام ارتباط با ارائه دهنده هوش مصنوعی Perfect Corp.

و L’Oréal نیز به همین ترتیب همه گزینه ها را در فضای اجتماعی پوشش می دهد. در ابتدای ماه ژوئن ، این گروه اعلام کرد که از TikTok برای قابلیت های فروش اجتماعی خود استفاده خواهد کرد ، این امکان را به مشتریان می دهد تا محصولات جدا از مارک های Garnier و NYX Professional خود را بدون خروج از برنامه خریداری کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>