L’Oréal آسمیتا دوبی را به عنوان مدیر ارشد دیجیتال منصوب می کند

دبی جانشین لوبومیرا روشه می شود که پس از هفت سال رشد سازنده پلت فرم دیجیتال L’Oréal Paris ، Maybelline و Lancôme از این نقش کناره گیری کرد

آسمیتا دوبی (سمت چپ) مسئولیت Lubomira Rochet را بر عهده خواهد گرفت

L’Oréal آسمیتا دوبی را به عنوان مدیر ارشد جدید دیجیتال خود منصوب کرده است تا تحولات دیجیتالی مداوم غول زیبایی را هدایت کند ، بلافاصله موثر

وی با پیشتازی در فعالیت های بازاریابی دیجیتال این شرکت و تقویت رد پای آن در چین در نقش سابق خود به عنوان مدیر ارشد بازاریابی در چین و آسیا و اقیانوسیه ، ایجاد مشاغل تجاری با غول های تجارت الکترونیک چینی Alibaba و Tencent ، اعتبار دارد.

اکنون ، او مرحله دوم تحول L’Oréal را به سمت تبدیل شدن به یک شرکت دیجیتال-اول سوق خواهد داد و در زمینه خدمات برای ارتباط بیشتر با مصرف کنندگان و ایجاد تعاملات آنلاین و آفلاین کار می کند.

نیکولاس هیرونیموس ، معاون اصلی مدیر اجرایی ، در مورد انتصاب دوبی گفت: “آسمیتا یک متخصص واقعی در زمینه خود است و یک اندیشمند استراتژیک واقعی است ، با یک توانایی منحصر به فرد برای ساده سازی در پیچیدگی.

وی گفت: “وی با تجربه طولانی مدت خود در زمینه بازاریابی دیجیتال ، لکه گیری روند و گرایش به مصرف کننده ، گزینه عالی برای ساخت مرحله بزرگ بعدی تحول دیجیتال ما است.

تحت رهبری وی ، ما به توسعه مدل بازاریابی L’Oréal ادامه خواهیم داد ، راه حل های جدید مبتنی بر فناوری و داده ها مانند هوش مصنوعی و داده های شخص صفر را اتخاذ خواهیم کرد و مدل های تجاری نوظهور مانند تجارت اجتماعی را تسریع خواهیم کرد. “

پیش از پیوستن به L’Oréal در سال 2013 ، Dubey کار خود را در بخش تبلیغات هند با موقعیت در شرکت های بازاریابی Starcom و Universal McCann آغاز کرد و سپس به سمت مدیر عامل در Mindshare شانگهای ، جایی که گفته می شود مبارزات موفقیت آمیز برای رهبری را فعال می کند ، ادامه داد. شرکت های کالاهای مصرفی.

او جانشین Lubomira Rochet به عنوان مدیر ارشد دیجیتال L’Oréal شد ، که پس از هفت سال از سمت خود کناره گیری کرد تا فرصت های دیگر را در خارج از شرکت دنبال کند و به عنوان شریک شرکت سرمایه گذاری JAB Holdings بپیوندد.

ژان پل آگون ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت L’Oréal ، افزود: “طی هفت سال گذشته ، Lubomira رویکرد ما را به دیجیتال تغییر داده است ، که اکنون به طور کامل در تمام بخش ها ، مارک ها و کشورها جاسازی شده است.

“با تشکر از رهبری او ، میلیون ها مشتری در سراسر جهان اکنون می توانند آرایش کنند ، رنگ مو را انتخاب کنند و تشخیص پوست را – در اوقات فراغت و هر کجا که هستند انجام دهند.

“ما می خواهیم از لوبومیرا به گرمی تشکر کنیم و برای مرحله بعدی در حرفه حرفه ای او آرزوی موفقیت کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>