Lonza با فروش مواد تخصصی گام از مراقبت های شخصی فاصله می گیرد

این غول مواد شیمیایی واحد تجاری را به Bain Capital و Cinven به مبلغ 4،2 میلیارد CHF فروخته است

شرکت مواد شیمیایی سوئیس لونزا موافقت کرده است که تجارت تخصصی مواد تشکیل دهنده خود را به شرکت های خصوصی سهام Bain Capital و Cinven واگذار کند.

به گفته آلبرت ام بائنی ، رئیس Lonza ، گفته می شود این معامله به ارزش 4.2 میلیارد CHF ، “نتیجه یک فرایند انتخاب جامع و قوی” است.

بخش تجاری مورد بحث شامل راه حل های کنترل میکروبی برای مراقبت های شخصی و محصولات بهداشت حرفه ای است و انتظار می رود این حرکت به لونزا اجازه دهد تلاش خود را برای صنعت بهداشت و درمان دوباره متمرکز کند.

تجارت تخصصی مواد تشکیل دهنده Lonza در 17 سایت تولیدی در سطح جهان فعالیت می کند و تقریباً 2800 کارمند ثابت دارد.

Bahehny در مورد فروش ، افزود: “Bain Capital و Cinven نشان داده اند كه آنها ارزش تجربه و تخصص كارمندان مواد تخصصی ما را درک می كنند.

وی گفت: “آنها جذاب ترین استراتژی و چشم انداز صنعتی را برای تجارت ارائه می دهند ، آنها همچنین مشتاقانه اولویت تحقیق و توسعه و نوآوری و همچنین سرمایه گذاری در تسهیلات موجود برای باز كردن پتانسیل تجارت را دارند.

“فروش مشاغل تخصصی مواد لازم به لونزا اجازه می دهد تا بر موقعیت خود به عنوان یک شریک اصلی در صنعت مراقبت های بهداشتی تمرکز کند و جریان های نقدی رایگان حاصل از فروش به ما امکان می دهد اولویت های استراتژیک خود را تسریع کنیم.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با Bain Capital و Cinven هستیم تا از یک انتقال بی وقفه برای مشتریان و کارمندان اطمینان حاصل کنیم.”

پیش بینی می شود معامله در H2 2021 بسته شود ، مشروط به شرایط بسته شدن عادی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>