L’Occitane چهار سال زودتر از هدف تنوع زیستی 2025 فراتر رفته است

این گروه می گوید ، هدف – محافظت و ترویج 1000 نوع گیاه تا سال 2025 – پیش از این محقق شده است

L’Occitane En Provence اعلام کرده است که چهار سال زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، به یکی از اهداف اصلی خود در زمینه تنوع زیستی رسیده و از آن فراتر رفته است.

در ستون “احترام به تنوع زیستی” ، در سال 2016 ، این گروه اعلام کرد که هدف آن حفاظت و ارتقا 1،000 1000 گونه و گونه گیاهی تا سال 2025 است.

اکنون ، L’Occitane نشان داده است که موفق به ترویج و محافظت از 1،149 گونه و 513 گونه مختلف گیاه شده است.

این شرکت گفت که این هدف را از طریق تهیه طیف وسیعی از گیاهان برای خطوط تولید خود و ارتقا promoting گونه ها یا گونه های خاص از طریق مشارکت ها و همکاری های استراتژیک به دست آورد.

در بورکینافاسو ، L’Occitane به حفاظت از ده نژاد قومی درختان قارچ کمک کرد ، که برای تولید کره قلیایی ارگانیک مورد معامله خود استفاده می شود.

به همین ترتیب ، در کرست ، فرانسه ، از پرورش گل صد تومانی از طریق مشارکت طولانی مدت با پرورش دهنده گل مارک ، که خانواده اش 160 سال در تلاش برای پرورش 300 نوع گل صد تومانی علفی است ، حمایت می کند.

و در جنوب فرانسه با همکاری هنرستان مشترک مدیترانه ای 141 نوع درخت زیتون و 52 نوع درخت انجیر را تبلیغ کرد.

ژان چارلز لومت ، مدیر تنوع زیستی و مدیر مواد پایدار در L’Occitane ، گفت: “این تنوع علاوه بر ضروری بودن برای نیازهای اساسی غذایی و بهداشتی فرد ، به زیبایی جهان نیز کمک می کند: تفاوت در بو ، رنگ ، بافت .. اگر فقط یک نوع گوجه فرنگی داشته باشیم زندگی بسیار ناراحت کننده خواهد بود. “

گفته می شود گروه L’Occitane بیش از 300 ماده با منشا طبیعی را در فرمول های خود استفاده می کند.

جدیدترین راه اندازی آن رژ لب های میوه ای فشرده است (در تصویر) ، یک فرمول نیمه مات حاوی روغن مغذی میوه ها و سبزیجات ، از جمله پوملو ، هویج و گریپ فروت ، که از 12 آوریل در فروشگاه ها موجود خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>