LOccitane برای مقابله با آلودگی پلاستیک با خدمات دوباره پر کردن محیط زیست با Surfers Against فاضلاب همکاری می کند

مارک فرانسوی مراقبت از پوست برای هر بار خرید مجدد 25 محصول از بهترین محصولات مراقبت از پوست و بدن 5 پوند کمک مالی خواهد کرد

L’Occitane با حمایت از موسسه خیریه حفاظت از دریا Surfers Against فاضلاب با طرح دوباره پر کردن پایدار ، در تلاش است تا اقیانوس های جهان را از زباله های پلاستیکی پاک کند.

امروزه تصور می شود که سالانه بالغ بر 12.7 میلیون تن پلاستیک به اقیانوس وارد شود. به گفته L’Occitane ، اگر نرخ فعلی ادامه یابد ، تا سال 2050 پلاستیک بیشتری از ماهی در دریا وجود دارد.

در تلاش برای مقابله با این ، از 27-30 مه – که شرکت آن را “روز سبز” نامگذاری کرده است – مارک زیبایی فرانسه برای هر بار پر کردن محیط زیست فروخته شده به Surfers Against فاضلاب 5 پوند کمک مالی می کند ، پروژه های خیریه مستقر در انگلستان به عنوان Million Mile Beach Clean ، که مصرف کنندگان را ترغیب می کند تا درگیر تمیز کردن زباله های سواحل محلی ، رودخانه ها و پارک های خود شوند.

این همکاری آخرین تلاش L’Occitane برای کاهش پلاستیک یکبار مصرف در محصولات خود و ارائه گزینه های پایدارتر به مشتریان است.

در حالی که امروزه تعداد بیشتری از مارک های زیبایی ، مانند Beauty Kitchen و Lush ، طرح های بازگشت و پر کردن را ارائه می دهند ، گفته می شود L’Occitane یکی از اولین سیستم های پذیرش این سیستم است ، که از زمان تأسیس اولیور ، از سال 1976 به این برند برمی گردد. باوسان مشتریان را تشویق می کرد که بطری های شیشه ای خود را برای دوباره پر کردن یا بازیافت برگردانند.

این برند مستقر در Provence که گفته شد 90 درصد پلاستیک کمتری نسبت به بطری اصلی دارد از سال 2008 طرح پر کردن خود را راه اندازی کرد و امروز مشتریان می توانند 25 محصول را از طریق شامپو ، نرم کننده ، شستشوی دست و بدن پر کنند. و ژل دوش.

در همین حال ، L’Occitane همچنین یک سرویس بازیافت در فروشگاه با همکاری TerraCycle ارائه می دهد ، که به مشتریان اجازه می دهد بسته بندی زیبایی را از هر مارکی به فروشگاه های L’Occitane در سراسر جهان برگردانند و 10٪ تخفیف برای هر محصول در اندازه کامل دریافت کنند ، که طبق این شرکت منجر به جمع آوری 68300 یا 2050 کیلوگرم تخلیه زیبایی – معادل چهار بالون هوای گرم – برای بازیافت در سراسر جهان شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>