Lizzo برای تابستان به باشگاه ابروهای سفید شده پیوست – به عکسها مراجعه کنید

لیزو نمی توان به مدت طولانی به یک مدل مو بست. خواننده و ترانه سرا همیشه ظاهر تازه ای را ارائه می دهد و ما را در مورد آینده بعدی حدس می زند ، چه این یک کلاه گیس یخی بزرگ نقره ای باشد و روز دیگر یک واحد قهوه ای شکلاتی فرفری. اما برای آخرین تغییر موهایش ، او فقط با کلاه گیس جدید ظاهر نشد – او یک قدم جلوتر رفت و همچنین ابروهای خود را سفید کرد.

این ستاره کمی ملکه شبکه های اجتماعی است ، بنابراین هر دو TikTok او است و طرفداران اینستاگرام توانستند ابروهای جدید او را ببینند. در TikTok ، او یک BTS کوتاه از روند کار را به اشتراک گذاشت ، قبل از اینکه ظاهر نهایی را نشان دهد ، یک محلول سفید کننده سفید روی ابروهایش نشان داد: یک پیکسوی بلوند روشن با ابروهای متناسب و یک لحظه چشم گرافیکی.

وی مطالب را به صورت متقاطع در اینستاگرام پست کرد ، بنابراین طرفداران قادر به دیدن عکس های کامل از ظاهر جدید او بودند. در این پست ، او بهترین مدل خود را برای گرفتن عکس از نزدیک به دوربین می دهد. رنگ موهای بلوند روشن ، که حدس می زنیم یک کلاه گیس آتشین باشد ، از نظر او خیره کننده است. این یک برش پیکسی است که دارای بافتی فوق العاده است و به تنهایی لحظه ای است که تقریباً ابروهای سفید شده او را در همان سایه بلوند از دست می دهید. آنها به سختی درست زیر موهایش را نگاه می کنند.

شیطان ممکن است سخت کار کند ، اما ما این را می گوییم – تیم پر زرق و برق Lizzo بیشتر کار می کند. هنرمند گریم Alexx Mayo روی مجموعه ای از دایره های سیاه با اندازه متفاوت نقاشی کرده است که به شکل بیضی دور چشم او شکل می گیرد. ظاهر خال خالی ، سبک پرتحرک این عکس را به سطح بالاتری می رساند. به دلیل نورپردازی ، حدود نیمی از صورت لیزو پوشیده شده است ، بنابراین ما کاملا مطمئن نیستیم که بقیه ظاهر او از چه چیزی تشکیل شده است ، گرچه لب های براق او هنوز از سایه ها می درخشند. شاید این کار همان لب براق کننده زیبایی 1 دلاری باشد که باعث شده لب های دختران سیاه از ابتدا از همان زمان ظاهر شود؟

ممکن است بدون گفتن باشد ، اما ما به هر حال آن را خواهیم گفت – ما با این موهای بلوند لیزو وسواس داریم. اگرچه می دانیم که تغییرات چشمگیر زیبایی می تواند برای این افراد مشهور زودگذر باشد ، اما امیدواریم که ابروهای سفیدش چند عکس دیگر برای عکس گرفتن ، “اوه” و “آه” در ما داشته باشد.


داستانهای بیشتری درباره رنگ مو بخوانید:


اکنون از آغاز تا پایان از روال یک اسنوبورد لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>