Linda Wells محصولات آرایش و مراقبت از پوست مورد علاقه خود را نشان می دهد | بررسی ها

در بیش از سه دهه به علاوه ، جذابیت ویراستار موسس لیندا ولز محصولات بیشتری را نسبت به دانه های شن در صحرا ارزیابی کرده است. زیبایی یک تجربه فوق العاده شخصی است ، اما ولز در طول زندگی حرفه ای خود ، احساسات زیبایی شخصی خود را با جهان به اشتراک گذاشته است.

شکی نیست که چشم انداز زیبایی به طرز باورنکردنی شلوغ است ، اما در هسته اصلی آن ، محصولات کاملاً هدف خاصی دارند. او می گوید: “شما می توانید بزرگترین مواد تشکیل دهنده دنیا را داشته باشید ، اما این چیزی است که به شما کمک می کند تا احساس خوبی داشته باشید و ظاهر بهتری داشته باشید. استفاده از آن لذتبخش است.”

بحث کردن با آن سخت است (نه این که سعی کنیم). “بنابراین ، آیا می خواهید آنچه را که من الان استفاده می کنم بشنوید؟” او تا حدودی بلاغی می پرسد. سه کلمه: بله ، بله ، بله! ولز که میلیون ها محصول محتمل را امتحان کرده است ، تنها 9 مورد را کاهش داده است – بنابراین می دانید که این محصولات باید استثنایی باشند.

به اسکرول ادامه دهید تا ببینید کدام محصولات باعث برش شده اند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>