Lil Nas X Fantasy Cinderella My Fantasy را در جوایز BET 2021 Carpet Red | عکسها

نمایش های جوایز پس از یک سال دادرسی عمدتا مجازی دوباره در حال جابجایی است و این شامل مراسم یکشنبه شب است جوایز 2021 BET (به میزبانی Taraji P. Henson) ، که معلوم شد چندین فرد مشهور به آن حالت طبیعی می پردازند. برای آن دسته از ما که مرتباً به نمایش های جوایز دعوت نمی شویم؟ خوب ، ما فقط اینجا هستیم تا تماشا کنیم.

لیل ناس ایکس روی فرش قرمز 2021 Bet Awards شرکت کنید و مطمئن شوید تنها اسمی که با او صدا می کنید Total Hottie است. خواننده رپ ، که اتفاقاً امشب نیز در حال اجرای برنامه است ، به نظر می رسد این مراسم کاملاً شبیه یک خیال دیزنی است. به همین مناسبت ، خواننده “مونترو” لباس سفید پوشید که با مناظر آبی و ظریف چاپ شده بود و به نظر می رسد ترکیبی از رنسانس و تصاویر مدرن است.

گتی ایماژ

این نگاهی است که حتی سیندرلا نیز به آن حسادت می کند. Lil Nas X دامن غول پیکر و پر جنب و جوش و شلوغی پوشیده است. در شکل واقعی ، خواننده رپ دامن غول پیکر را با یک کرست ، زیپ های سفید – و یا در این مورد ، بیشتر به صورت زیپ دار متناسب – و این در مورد آن است. او اجازه داد که سینه براق و براق او ظاهر را خاتمه دهد.

در حالی که لباس چیزی است که مطمئناً مدتی درباره آن صحبت خواهیم کرد ، اما آرایش خواننده رپ به زیبایی آن را تکمیل می کند. به نظر می رسد او فقط کمی از خط مژه بالا و همچنین خط آب تعریف کرده است و از گونه های او درخشش وجود دارد. تقریباً در ردیف بالای کوره های یخی که برای کمک به بلینگ انتخاب کرده بسیار روشن است.

گتی ایماژ

ما همیشه از ظاهر فرش قرمز Lil Nas X لذت می بریم ، و امروز عصر ، او قطعاً به شکل عمده ای نشان داد. نمی توانستیم تعجب کنیم وقتی که او برای اجرای صحنه روی صحنه رفت ، او با چه ظاهری به ما لطف می کند – و رپر ناامید نشد.

گتی ایماژ

Lil Nas “Montero” را با لباس کامل Pharoah اجرا کرد: یک مجموعه کاملاً طلایی که شامل یک قفسه سینه خیره کننده ، بازوها ، دامن ، سکوها ، محافظ های زانو ، تاج کبرا و سایه چشم طلای فلزی بود تا همه چیز را کامل کند.

وی با اجرای دو رقصنده خوب ، اجرا را به پایان برد ، که در پایان آهنگ یکی از آنها را بوسه زد. ما در حال صحبت کردن با یک sesh کاملاً جذاب هستیم و این دقیقاً همان چیزی است که Pride Month سفارش داده است.

لس آنجلس ، کالیفرنیا – 27 ژوئن: در تئاتر مایکروسافت در تاریخ 27 ژوئن 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا. (عکس از بنت راگلین / گتی ایماژ برای BET)گتی ایماژ

بیشتر از جوایز ما را ببینید:


Monét X Change سه روش آرایشی اصلی را به اشتراک می گذارد:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>