Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Duo Stick ظاهری طبیعی تر از اصل دارد | مرور با عکس

این روزها آرایش بسیار شفاف تر است تا نتایج روزمره مراقبت از پوست ما بدرخشد ، و راز جدید Camo نیز از آن پیروی می کند. همانطور که کاربرد دارد به راحتی و یکپارچه ترکیب می شود. (من این کار را با قلم مو کرم ترکیبی Monika Blunder Beauty انجام می دهم.) من قبل و بعد از اینکه آرایش چشم خود را انجام می دهم روی کانسیلر لایه لایه می شوم ، و مهم نیست که چند بار برای بیشتر به چوب برگردم ، فرمول جدید هرگز کیک نمی شود بالا یا چین. در واقع ، به نظر می رسد در پوست ذوب می شود و احساس بی وزنی بیش از فرمول اصلی دارد. (اگر می دانستم استفاده از ماسک چشم در نوجوانی چگونه است ، ضخامت کانسیلر را با آن مقایسه می کردم.)

یکی از کناره های چوب با برچسب Brighten در حالی که دیگری صحیح است. در سایه من ، 2 درجه سانتیگراد ، اول روشن تر و صورتی تر است ، و طرف درست تر و گرم تر است. داشتن دو سایه در یک لوله راحت برای اجرای تکنیک مخفی کاری زیر چشم Colby Smith ، هنرمند گریم شهر نیویورک بسیار مفید است.

ابتدا قسمت Brighten را به گوشه های داخلی چشمم و مخلوط می کنم ، و آن را در قسمت زیر چشم مردم قرار می دهم. سپس ، درست به نیمه بیرونی دوستداران من می رود. “این [makes] پوست شما مانند پوست به نظر می رسد “، اسمیت قبلاً توضیح داد جذابیت. “زیر چشم خطوط ظریف و خشکی کمتری وجود خواهد داشت. همچنین ، پوست در آن ناحیه ظریف است ، بنابراین کمتر بیشتر است.”

من همچنین سمت صحیح را بر روی شکستگی های خود قرار می دهم. نوک کوچک و گرد به من کمک می کند تا آنها را مشخص کنم ، بنابراین من پوستم را با محصول بیشتر از آنچه که نیاز دارد غرق نمی کنم. والریا فریرا ، آرایشگر مستقر در لندن ، می گوید: “این” توهم موجود بودن هیچ محصولی را ایجاد می کند. ”

و من کسی نیستم که عاشق Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Duo Stick هستم. جذابیتدستیار تحریریه ، گابریلا تورن ، نیز طرفدار است. به طور معمول ، او به سراغ فرمول های پنهان كننده مایع می رود ، اما چوب جدید “برخی از نكات را بیان می كند”. “من دوست دارم که آنها به راحتی علائم تاریک من را بپوشانند. فقط با یک مخلوط کشیدن انگشت خود را به این سو و آن سو بکشید ،

گابریلا تورن در سایه های 5N و 6N

حسن نیت ارائه می دهد موضوع

سایه انتخاب تورن 6N است ، اما او همچنین 5N را برای منطقه زیر چشم خود نگه می دارد. وی اضافه می کند: “من تفاوت بین سایه های روشن و صحیح را به این بزرگی پیدا نکردم ، بنابراین من از آنها به جای یکدیگر استفاده کردم.”

با توجه به این نکته ، می توانید آنها را مخلوط کرده و مطابقت دهید تا فقط رنگ مورد نیاز برای هر چیزی را که می خواهید پنهان کنید ، ایجاد کنید. اساساً ، این چوب کوچک به شما اجازه می دهد لحظه ای آرایش گر باشید ، و اگر بگویم که این وضعیتی نیست که نوجوان دوون همیشه آرزویش را داشت ، دروغ می گفتم.

تصویر محصول

Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Brighten & Correct Duo


درباره کانسیلرهای مورد علاقه ما بیشتر بخوانید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه آرایش آلیشیا کیز را تماشا کنید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>