Lanxess مواد شیمیایی زمرد کالاما را خریداری می کند

فروش شامل کلیه عملیات زمرد در واشنگتن ، ایالات متحده ، انگلیس و هلند خواهد بود

غول مواد شیمیایی ویژه ، Lanxess ، Emerald Kalama Chemical را از صاحب اصلی آن ، شرکت سهام خصوصی American Secured خریداری کرده است.

این فروش که انتظار می رود در نیمه دوم سال 2021 به پایان برسد ، شامل تمام عملیات زمرد در ایالت واشنگتن (ایالات متحده) ، انگلیس و هلند است.

از تسهیلات فوق الذکر برای تولید مواد نگهدارنده دوستدار مصرف کننده ، مواد شیمیایی معطر با طبیعت یکسان ، مواد منعطف کم VOC و نرم کننده ها و اصلاح کننده های غیر فتالات استفاده می شود.

Emerald Kalama Chemical در سال 2006 از طریق واگذاری مشاغل مختلف از Lubrizol شکل گرفت. در سال 2014 توسط اوراق بهادار آمریكا خریداری شد و به دنبال این خرید با خرید Innospec Widnes در انگلیس ، در سال 2015 ، در اروپا رشد كرد.

ادوارد گوتچ ، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره زمرد اظهار داشت: “زمرد با سرعت بالایی رشد کرده است و ما به طور مداوم در توسعه توانایی های خود سرمایه گذاری کرده ایم.”

“Lanxess در صنعت ما به عنوان یک تامین کننده جهانی ، با بنیادی مبتنی بر خدمات استثنایی ، تولید مسئولانه و رشد سال به سال ، دارای اعتبار استرلینگ است.

“این یک پیشرفت خارق العاده برای زمرد است ، زیرا Lanxess قادر خواهد بود از موفقیت های موجود بهره ببرد و مشاغل ما را برای ادامه همکاری به طور هم افزا موقعیت دهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>