Lancôme بزرگترین پرچمدار آمریکای جنوبی را با فروشگاه بدون عوارض سائوپائولو رونمایی کرد

با همکاری Dufry ، خریداران می توانند محصولات قهرمان مارک L’Oreal از جمله ریمل Hypnôse ، بنیاد Teint Idole Ultra و رژ لب l’Absolue Rouge را امتحان کنند.

Lancôme Travel Retail Americas با افتتاح آخرین فروشگاه بدون عوارض خود در برزیل ، بزرگترین گل سرسبد خود تاکنون در آمریکای جنوبی ، در حال بازگرداندن درخشش به بخش خرده فروشی سفر است.

این برند با همکاری Dufry در فرودگاه بین المللی سائوپائولو افتتاح شد و بنا به نام تجاری متعلق به L’Oreal ، این مارک قصد دارد تا یک تجربه خرده فروشی شخصی ، منحصر به فرد و همهجانبه را در اختیار مسافران قرار دهد و همچنین در میان همه گیر Covid-19 مراقب نگرانی های مربوط به ایمنی مصرف کننده باشد.

فروشگاه 43sqm برای انعکاس این تغییر در رفتارهای خرید ، راه حل های دیجیتالی از جمله یک ابزار آزمایش مجازی را ارائه می دهد که از هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می کند و به خریداران این امکان را می دهد تا با خیال راحت طیف گسترده ای از محصولات آرایش Lancôme را امتحان کنند.

خریداران می توانند با داشتن جداول اختصاصی برای عطر La vie est belle و سرم ضد پیری Advanced Génifique ، و همچنین میزهای مشترک با تکنولوژی که مجموعه محصولات آرایشی رنگی آن از جمله Hypnôse Mascara ، Mascara Hypnôse ، Teint Idole را به فروش می رسانند ، بهترین محصولات عطر و محصولات مراقبت از پوست را مرور می کنند. رژ لب Ultra Foundation و l’Absolue Rouge.

در همین حال ، خریداران می توانند خریدهای خود را از طریق یک سرویس حکاکی و ایستگاه های بسته بندی شخصی سازی کنند ، در حالی که فروشگاه همچنین مجموعه های خرده فروشی منحصر به فرد سفر و سایر موارد جدید را ارائه می دهد.

پس از یک سال آشفته ، بخش خرده فروشی سفر با رونمایی از مقصد جدید L’Oreal Kiehl و K-beauty Amorepacific از مقاصد جدید بدون عوارض در ماه های اخیر شروع به کار می کند.

این آخرین افتتاحیه به دنبال اولین همکاری هتل لانکوم در دسامبر گذشته با دو مکان در هاینان چین صورت گرفت که هدف آن جلب بازدیدکنندگان از فروشگاه های فیزیکی و آنلاین برند در منطقه با پیشنهادات ویژه برای فصل جشن بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>