Lancaster Sun Sensitive اولین محدوده مراقبت از آفتاب برای دریافت گواهینامه گهواره به گهواره است

گواهی بهداشت C2C Silver Certified Material به این مجموعه اعطا شده است که اولین مجموعه “پاک” ، گیاهخوار و اقیانوس دوستانه لنکستر است

لانکستر متعلق به Coty به اولین مارک مراقبت از آفتاب تبدیل شده است که گواهینامه بهداشت مواد معتبر C2C را در سطح نقره ای از موسسه نوآوری محصولات Cradle to Cradle دریافت می کند.

این جایزه نشان می دهد که 100٪ از مواد موجود در مجموعه Sun Sensitive لنکستر ، اولین محدوده “تمیز” و وگان با نام تجاری ، از معیارهای دقیق موسسه برخوردار هستند.

گفته می شود محصولات موجود در این محدوده از سیستم فیلتر اشعه ماورا بنفش مناسب اقیانوس استفاده می کنند و دارای بسته بندی های طراحی شده بوم گردی هستند.

Sue Y. Nabi ، مدیر ارشد اجرایی در Coty ، اظهار داشت: “پایداری عامل اصلی نوآوری است و مارک هایی مانند Lancaster در حال تولید محصولات برجسته ای هستند که واقعا” تمیز “و سبز هستند.

“مصرف کننده امروز به درستی انتظار دارد که محصولات مورد علاقه آنها در مورد عملکرد محیطی نیز ارائه شود.

“این رویکرد ما به نوآوری در محصول است که Coty را از هم متمایز می کند و این اولین صنعت نشان دهنده تخصص تیم ها و مارک های ما است.”

دکتر کریستینا راعب ، معاون استراتژی و رئیس جمهور افزود: “فراتر از پیشگامی در مراقبت از آفتاب با اولین گواهینامه بهداشت C2C در این گروه ، Coty همچنین در حال راهگشایی برای ایمنی بیشتر محصول ، شفافیت و نوآوری در صنعت زیبایی است.” توسعه موسسه نوآوری محصولات گهواره تا گهواره.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>