L Brands CFO را برای کارهای مستقل Victoria and Secret and Bath and Body Works منصوب می کند

روسای امور مالی پس از تقسیم مارک ها منصوب شده اند

به دنبال جدا شدن Victoria’s Secret و Bath & Body Works از دو کسب و کار ، صاحب زیبایی L Brands مدیرعاملانی را برای مارك های مستقل خود منصوب كرد.

پس از جدایی ، که انتظار می رود در آگوست سال جاری به اتمام برسد ، وندی آرلین ، در حال حاضر SVP امور مالی و کنترل کننده مارک های L ، در Bath & Body Works نقش خود را بر عهده خواهد گرفت ، در حالی که تیم جانسون ، مدیر مالی قبلی و مدیر اجرایی Big بسیاری ، به تیم Victoria Secret می پیوندند.

استوارت بورگدورفر مدیر مالی فعلی L Brands در این زمان بازنشسته خواهد شد.

سارا نش ، رئیس هیئت مدیره L Brands گفت: “ما خوشحالیم که از انتصاب دو فرد اثبات شده و با استعداد با تخصص قوی شرکت عمومی برای نقش مدیر مالی هر یک از مشاغل مستقل خبر می دهیم.”

“وندی یک رهبر استثنایی و ماهر است که تجارت ما را به خوبی می داند و کمک های قابل توجهی به شرکت کرده است ، در طول 16 سال حضور در L Brands با هیئت مدیره ، استوارت و دیگر رهبران ارشد همکاری نزدیک داشته است.

“تیم CFO یک شرکت عمومی باتجربه است و علاوه بر اینکه در اوایل کار خود بیش از هشت سال را با L Brands گذرانده ، دانش گسترده ای در مورد صنعت خرده فروشی دارد.”

وی افزود: “ما اطمینان داریم که وندی و تیم رهبرانی مناسب هستند که به هر مشاغل کمک می کنند رشد سودآوری و ارزش افزوده بیشتری را برای ذینفعان خود داشته باشند.”

اعلامیه داغ درآمد رکورد L Brands برای Q1 2021 است.

در طی سه ماه منتهی به 1 مه ، درآمد عملیاتی در مقایسه با ضرر 317.7 میلیون دلاری در سال 2020 به 572 میلیون دلار رسید ، در همین حال ، درآمد خالص 276 میلیون دلار بود که در سال گذشته 296 میلیون دلار ضرر داشت.

فروش خالص Bath & Body Works از 760 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2020 افزایش یافته و تقریباً دو برابر شده و 1.4 میلیارد دلار برای مدت مشابه بوده است.

در همین حال ، فروش کل قابل مقایسه ویکتوریا سکرت 9 درصد در مقایسه با Q1 2019 افزایش یافته است و فروش داخلی آن نشان دهنده تصمیم مارک برای بستن بیش از 230 فروشگاه از سه ماهه اول سال 2019 است ، با فروش فروشگاه های ایالات متحده و کانادا 3 درصد کاهش نسبت به 2019 .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>