L Brands تقسیم تجارت ویکتوریا راز را تأیید می کند

نام تجاری زیبایی و لباس زیر به عنوان یک شرکت جداگانه برای بازوی سودآور Bath & Body Works شرکت L Brands فعالیت خواهد کرد

هیئت مدیره L Brand به اتفاق آرا تقسیم برند زیبایی و لباس زیر زنانه ویکتوریا سکرت را به یک شرکت جداگانه از تجارت و فعالیتهای Bath & Body خود تصویب کرده است.

پیش بینی می شود این شرکت یک اسپین آف بدون مالیات از سهام Victoria’s Secret برای سهامداران L Brands ایجاد کند و به این ترتیب L Brands می تواند تجارت را بهتر مدیریت و به حداکثر برساند.

نام خیابان بالا در سالهای اخیر یک کودک مشکل ساز برای تجارت بوده است. به دنبال خاموش شدن باند نمایش مد خود ، نام تجاری مورد علاقه مشتریان قرار نگرفته است و در نتیجه قادر به دریافت درآمد نیست.

در نتیجه ، مالک زیبایی سال گذشته اعلام کرد که تجارت ویکتوریا سکرت را که شامل لباس زیر و بازوی زیبایی و همچنین مارک مد Pink است ، از نام تجاری سودآور Bath & Body Works خود قطع می کند.

Bath & Body Works با افزایش 22 درصدی فروش Q4 روبرو شد که در 30 ژانویه 2021 به پایان رسید ، در حالی که ویکتوریا سکرت با افت 3 درصدی برای دوره مواجه بود.

علیرغم فروش ، L Brands معتقد است که این برند به اندازه کافی آماده است تا تقسیم شود.

“در ده ماه گذشته ، ما در تحولات تجاری ویکتوریا سکرت ، با اجرای طرح های تجاری و بازاریابی برای رشد خط تولید ، و همچنین اجرای یک سری اقدامات کاهش هزینه ، که در مجموع باعث افزایش چشمگیر سودآوری شده است ، پیشرفت چشمگیری داشته ایم. ، “گفت سارا نش ، رئیس هیئت مدیره.

“در نتیجه این تلاش ها ، ویکتوریا راز اکنون از موقعیت خوبی برخوردار است تا به عنوان یک شرکت دولتی و مستقل فعالیت کند.

“علاوه بر این ، هر دو Bath & Body Works و Victoria’s Secret در بازارهای مربوطه خود پیشرو هستند و به عنوان مشاغل جداگانه ، هر یک در موقعیت ایده آل قرار خواهند گرفت تا از تمرکز شدید در پیگیری استراتژی های رشد به بهترین وجه متناسب با مشتری و اهداف استراتژیک هر شرکت بهره مند شوند. “

وی افزود: “با توجه به این موضوع ، هیئت مدیره معتقد است كه این مسیر پیش رو بالاترین ارزش را به سهامداران باز می گرداند و این تفكیك باعث می شود هر مشاغل بهترین فرصت های رشد خود را بدست آورند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>