Kulfi ، مارک جدیدی که از زیبایی جنوب آسیا تجلیل می کند ، خط چشم های Kajal خود را راه اندازی می کند

بنیانگذار Priyanka Ganjoo (چپ) و پنج خط چشم Kulfi Kajal در سایه های Nazar No More ، Tiger Queen ، Purply Pataka ، Cheeky Chiku و Tiger Queen به صف شده اند (راست)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

البته ، داستان یک برند بدون محصولات واقعی کامل نیست. اولین محصول کالفی را با تعداد زیادی محصول عرضه کنید: 5 خط چشم خط کجال برای غنی سازی رنگ پوست در جنوب آسیا ، با دقت تنظیم شده است. (توجه: گانجو می گوید: “خط چشم کاژال” علیرغم نام رسمی آن ، به اندازه گفتن “چای چای” یا “نان ناان” زائد است. Kajal به سادگی است خط چشم ، اما مورد دوم اضافه شد “برای اینکه از نظر نظارتی در سمت امن باشد ،” او اضافه می کند.)

در حقیقت ، “گجلو می گوید:” كاجال در واقع در فرهنگ آسیای جنوبی بسیار مهم است. «مادربزرگ ها با سوختن آنها را در آشپزخانه درست می کردند [vitamin E-rich] بادام و مخلوط کردن آن با روغن های گیاهی یا کرچک برای ایجاد خمیر غلیظ و خامه ای – اما هیچ کس واقعاً آنها را برای نسل ما ابداع نکرده است. ” نسخه Kulfi از فرمول سنتی ، ترکیبی از عصاره آلوئه ورا ، روغن دانه گلرنگ و یک کمپلکس ویتامین E برای کمک به فرمول اولیه خامه ای که به مواد شستشو دهنده غنی از رنگدانه ها کمک می کند ، گرفته شده است. این بدان معناست که به راحتی برای شما قابل لک شدن است چشم های دودی کلاسیک اما پس از خشک شدن تکان نمی خورد.

از بین پنج سایه در اولین ترکیب – Nazar No More (سیاه واقعی) ، Rain Check (قهوه ای غنی) ، Cheeky Chiku (آبی برقی) ، Tiger Queen (میناکاری) ، و Purply Pataka (رنگارنگ) – Ganjoo به دو مورد آخر اشاره می کند ، به ویژه ، “مواد خنثی عالی برای رنگ و زیر رنگ پوست ما هستند.” وی خاطرنشان کرد ، حتی رنگ سیاه می تواند در رنگ های برنز و پوست عمیق خاکستری به نظر برسد ، به همین دلیل گنجو فرمول Nazar No More را برای تعریف “قابل مشاهده” از “رنگ گرم و بسیار رنگدانه” تهیه کرد.

اتفاقاً “نظر دیگر ،” همچنین عنوان اصلی کالفی برای این مجموعه است ، که بیشتر به تعریف مجدد زیبایی از نظر خود شما اختصاص دارد – نه از طریق چشم انداز یا نگاه دیگران. از نظر افراد ناآشنا ، “نظر” اشاره به چشم بد است. گنجو می گوید ، در هند ، بچه ها در واقع یک کاژال سیاه به منظور دفع نذر روی خود دارند.

گنجو به اشتراک می گذارد: “من احساس زیبایی نکردم.” “این واقعیت که بسیاری دیگر از مردم جنوب آسیا نیز دقیقاً همان احساس را دارند ، فقط ذهنم را به باد می دهد ، بنابراین این ماموریت بزرگتری برای من شده است [with Kulfi]”این” شکاف عاطفی “، همانطور که او با زبانی بیان می کند ، همان چیزی است که کارآفرین جوان در مورد پل زدن علاقه دارد. به عنوان مثال ، خواستگاری هند گنجو گفت که برای اولین بار در Netflix به نمایش درآمد جذابیت“: عواقب معمول این بود که اگرچه این نمایش نمایندگی آسیای جنوبی را بسیار ضروری ارائه می کند ، اما استانداردهای آسیب زننده جامعه را نشان می دهد که مردم آسیای جنوبی اغلب آنها را تشخیص نمی دهند یا در برابر آنها صحبت نمی کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>