Klarna برنامه خرید جدیدی را راه اندازی می کند که به کاربران اجازه می دهد اکنون خرید کنند ، بعداً از طریق هر خرده فروش آنلاین پرداخت کنید

این برنامه برای مصرف کنندگان مستقر در انگلستان ارائه شده است و به این معنی است که کاربران می توانند هزینه را تقسیم کنند حتی اگر فروشگاه به طور رسمی با fintech سوئدی همکاری نکند

اکنون بخرید ، بعداً بپردازید شرکت Klarna از یک برنامه خرید جدید رونمایی کرده است که به مصرف کنندگان مستقر در انگلیس امکان پرداخت اقساط محصولات مربوط به هر خرده فروش آنلاین را می دهد – حتی اگر فروشگاه به طور رسمی با فین تک سوئدی همکاری نکرده باشد.

عملکرد درون برنامه ای کلارنا ، مصرف کنندگان را قادر می سازد تا هزینه اقلام مورد نظر خود را در سه قسط بدون بهره ماهانه پرداخت کنند.

گزینه طرح پرداخت قبلاً در ایالات متحده ، استرالیا و سوئد در دسترس بود که برنامه دارای ماهانه 6.5 میلیون کاربر است و بعداً بیش از 12.8 میلیون بار از این دستمزد استفاده می شود.

طبق گفته کلارنا ، این سرویس نیازی به کارت های اعتباری را از بین می برد و همچنین به کاربران برنامه اجازه می دهد تا بودجه های ماهانه و همچنین ویژگی های محدودیت شخصی را در تلاش برای ارتقا promote هزینه های مسئول ادغام کنند.

سباستین سیمیهاتکوفسکی ، مدیر عامل کلارنا گفت: “در کلارنا ، ما معتقدیم که هیچ کس مجبور نیست که هرگز هزینه کارت اعتباری یا نرخ بهره بالا را بپردازد و اکنون ، به لطف ویژگی جدید خرید درون برنامه ای ، آنها مجبور نیستند.” .

“خریداران اکنون می توانند بدون نیاز به ترک برنامه Klarna ، با خرده فروشان مورد علاقه خود تعامل داشته باشند تا یک تجربه خرید روان ، ایمن و بدون اصطکاک ایجاد کنند.

“برنامه one stop shop ما آینده خرید است ، این یک سرویس کاملا شخصی و سفارشی را برای هر کاربر ایجاد می کند و مصرف کنندگان را از پرداخت بیش از قیمت محصول آزاد می کند.”

ویژگی های اضافی برنامه Klarna شامل لیست خواسته های شخصی ، محتوای سرپرستی و اعلان های افت قیمت است.

برای تبلیغ این برنامه ، کمپین تبلیغاتی #WhyPayInterest ارائه شده است تا تفاوت بین کارت های اعتباری و شرکت هایی مانند کلارنا را برجسته کند.

این هدف همچنین “به چالش کشیدن مدل اعتباری منسوخ شده است که تنها در سال 2020 انگلیسی ها 5.7 میلیارد پوند سود و کارمزد کارت اعتباری پرداخت کردند”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>