KeepMe Lifestyle به برند برتر عطر انگلیس کمک می کند تا لوازم جانبی لوکس در خانه تولید کند

تیم تحت هدایت کوین اندرسون و جاستینا کوبیکا ، مسئول تمام عناصر پروژه ، از مفهوم اولیه تا محصول نهایی بود.

بیش از 10 سال است که مارک تجاری معطر Boadicea the Victory بریتانیا با همکاری KeepMe Lifestyle همکاری کرده است تا کیفیت و شهرت طیف رایحه عطر لوکس خود را توسعه و حفظ کند.

بنابراین ، در اواخر سال 2019 آنها به عضوی با تاسیس در زنجیره تأمین انگلیس خود مراجعه کردند تا در پروژه توسعه محصول جدید کار کنند. موردی که بیشتر شخصیت عجیب و غریب و غیرقابل انکار انگلیسی این برند را جشن بگیرد.

با اشتیاق روزافزون برای اسپری های اتاق بازاریابی ، در این بخش برای مجلل های جدی یک شکاف وجود داشت. یکی از مارک ها به طور طبیعی می تواند پر شود.

این میراث و اعتبار منحصر به فرد خود را به ایجاد چیزی واقعاً استثنایی در گروه لوازم خانگی وام می دهد.

KeepMe Lifestyle برای تهیه طیف متنوعی از رایحه های خانگی و پارچه ای که شهرت خوبی برای مواد اولیه بی عیب و نقص و عطرهای ماندگار با کیفیت دارند ، تهیه شده است. در نهایت ، این مارک تجاری را قادر می سازد تا روابط خود را با مشتری بسیار متمایز فراتر از مجموعه عطرهای خوب موجود گسترش دهد.

تیم تحت هدایت کوین اندرسون و جاستینا کوبیکا ، مسئول تمام عناصر پروژه ، از مفهوم اولیه تا محصول نهایی بود.

همانطور که اندرسون منعکس می کند: “این یک خلاصه خدمات کاملاً کامل بود. این شامل همه چیز از فرمولاسیون محصول و تولید عطر تا تولید مواد تشکیل دهنده و پر کننده نفیس است.

“مانند هر پروژه چالش هایی نیز وجود دارد. در این حالت ، حفظ عمق ، پیچیدگی و کیفیت مواد اولیه بود ، در حالی که اطمینان حاصل شد که فرمول نهایی می تواند با خیال راحت روی پارچه ها و لباس ها بدون باقی مانده یا لکه استفاده شود.”

با الهام از طیف موجود عطرهای نخبه ، این همکاری منجر به تولید انواع اسپری های پارچه ای 200 میلی لیتری اتاق و پارچه شد. هرکدام از آنها برای تکمیل و ارتقا انواع تنظیمات مجلل ، از Country Country Country انگلیسی تا پنت هاوس جهانی دبی ساخته شده اند.

این محدوده دارای 7 فرمول منحصر به فرد است که می تواند برای ایجاد فوری تقویت محیط ، یا پایه معطر ماندگارتر برای فضای داخلی ، روکش و لباس مورد استفاده قرار گیرد.

Dasman ، Almas ، Imperial ، Glorious ، Nemer ، Chelsea و Chariot هرکدام دارای ویژگی های متمایز و رایحه رایحه ای هستند که از بهترین مواد اولیه گرفته شده اند.

به عنوان مثال ارابه با ویژگی “عود” که به طور مسئولانه از جنگل های جنوب شرقی آسیا تهیه می شود ، برای خانه های جهان وطن مناسب است. نت های روشن و درخشان با رایحه های عطر کشیده شده از عود ، در کنار زعفران و گلاب ترکی.

هر درپوش در یک بطری اسپری شیشه ای با کیفیت بالا ارائه می شود ، گره های متمایز سلتیک این مارک معروف عطر مستقل انگلیس را نشان می دهد.

این خرده فروشی با قیمت 75 پوند برای هر بطری و هر چیزی که متناسب با هر نوع روحیه و سبک داخلی باشد ، همکاری مشترکی بود که تجمل گرایی و بریتانیا را جشن می گیرد.

با کمک Keepme Lifestyle ، این مارک مستقل رایحه بریتانیا در حال گسترش نفوذ و اعتبار بین المللی خود است. مشتریان متبحر خود را در ابری از عطر و بوی بسیار مجلل در هر کجای دنیا که باشد فرا گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های محصول به پایان KeepMe Lifestyle ، از keepme.co.uk بازدید کنید یا با شماره تلفن +44 (0) 1322 381144 با یکی از تیم ها تماس بگیرید.

شما می توانید طیف معطرهای منحصر به فرد Boadicea the Victoric را در boadiceaperfume.com مشاهده کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>