Kao’s Sensai فروشگاه اینترنتی را برای مشتریان اروپایی راه اندازی می کند

برند “رویکرد منحصر به فرد ژاپنی” خود در مورد تکنیک های زیبایی را برای مشتریان در انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، سوئیس و ایتالیا به ارمغان می آورد

شرکت کائو از یک فروشگاه آنلاین رسمی در اروپا برای برند فوق العاده Sensai خود رونمایی کرده است.

اگرچه Sensai از طریق سیستم عامل های مختلف خرده فروشی در دسترس است ، این مارک در حال حاضر به دنبال ارائه “مشاوره منحصر به فرد ژاپنی” خود برای مخاطبان در سراسر انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، سوئیس و ایتالیا است.

طبق گفته کائو ، روش های مراقبت از پوست و تکنیک های گام به گام سنسی از “سائو” الهام گرفته شده است ، روحی که در آیین هایی مانند مراسم چای ژاپنی تجسم یافته است.

این گزارش خاطر نشان کرد که در شرایط همه گیر Covid-19 ، دیجیتالی شدن مشتری سرعت بیشتری پیدا کرده است ، که انگیزه ای برای راه اندازی فروشگاه آنلاین رسمی سنسای برای خدمت به مشتریان اروپایی بود.

علاوه بر فروش محصولات ، وب سایت با ارائه خدمات منحصر به فرد Sensai ، تجربه کاربر را افزایش می دهد و از اطلاعات مشتری جمع آوری شده از وب سایت برای هدایت توسعه محصول برند استفاده می شود.

Souichi Yamaguchi ، معاون رئیس Sensai در شرکت Kao ، اظهار داشت: “Sensai شرایطی را ایجاد می کند که مشتریان را ترغیب می کند که از تجملات موجود در زندگی قدردانی کنند و هم با حساسیت و هم زندگی دقیق زندگی کنند.”

“همانطور که ما به سمت تجارت الکترونیکی می رویم ، مشتریان سنسای می توانند از سبک خدمات فروشگاهی ما ، با همان تأکید بر روابط شخصی ، در یک فضای مجازی لذت ببرند.

وی افزود: “آنها مشاوره شخصی برای کمک به آنها در یافتن وسایلی که دقیقاً متناسب با نیازهایشان هستند دقیقاً در مواقع مورد نیاز دریافت خواهند کرد.

“رویکرد مدیریت تجربه مشتری ما (CXM) در یک جهت منحصر به فرد Sensai و با تمرکز شدید بر روش های نگهداری پس از خرید حرکت خواهد کرد.”

این مارک همچنین با برنامه ریزی برای ورود به فضای تجارت الکترونیکی در بازار داخلی چین در پاییز امسال اعلام کرده است که فعالیت های مصرف کننده به مصرف کننده (C2C) را در چین دنبال خواهد کرد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>