K-pop Group Oh My Girl Talks آخرین تک آهنگ “Dun Dun Dance” و بهترین لحظات زیبایی شغلی را به اشتراک می گذارد | مصاحبه

یوآ: من واقعاً معتقدم اگر بدن شما سالم باشد پوست شما سالم خواهد بود. من صبح ها مرتباً روغن زیتون می نوشیدم که احساس می کنم باعث بهبود ظاهر و آبرسانی پوستم شده است.

آرین: من فهمیدم که موهای من حجم بیشتری را حفظ می کند وقتی که موهایم را صبح می شستم ، قبل از اینکه حالت دهی کنم ، برخلاف اینکه شب قبل شسته ام. نکته آرایش من این است که اگر پایه / پایه خود را روی گونه ها و نیمه پایینی صورت خود را دوام بیاورید ، پوست شما آنقدر استرس نخواهد داشت. بنابراین پایه خود را به نیمه بالایی (بینی و بالاتر) صورت خود بمالید و آرایش چشم خود را انجام دهید و سپس پایه خود را روی گونه ها و نیمه پایینی صورت خود تمام کنید.

جذابیت: سرانجام ، با نگاه به آینده ، آیا مفاهیم یا روند زیبایی وجود دارد که هنوز امتحان نکرده باشید ، اما دوست دارید آنها را کشف کنید؟

آرین: من می خواهم یک رنگ خط چشم گرافیکی رنگارنگ را امتحان کنم! یا حتی یک ظاهر آرایشی با الهام از دهه 80. همچنین فکر می کنم اجرای “Dun Dun Dance” با گریمی به سبک دهه 80 بسیار جالب باشد.

جنوب: من این روزها واقعاً به سبک دهه 70 و 80 میلادی علاقه مندم ، بنابراین می خواهم سعی کنم یک عکسبرداری کاملاً مبتنی بر یک موضوع الهام گرفته از عکس انجام دهم. من واقعاً فکر می کنم مد در آن دوران بسیار جذاب بود. من همچنین می خواهم برای یک مفهوم آینده از سبک یکپارچهسازی کنم.

میمی: می خواهم روزی موهایم را کوتاه و کوتاه کنم. من فکر می کنم که این نیاز به یک مفهوم بازگشت متناسب با آن مدل مو دارد ، بنابراین من منتظر لحظه مناسب هستم تا موهایم را آنگونه آرایش کنم.

BINNIE: من می خواستم رنگ موی روشن و گرمسیری را امتحان کنم! همچنین نمی توانم صبر کنم تا موهایم کمی بیشتر شود تا بتوانم موهایم را در نوارهای مختلف حالت دهی کنم.

SEUNGHEE: من واقعاً نگاه و گرایش خاصی در ذهن ندارم اما دوست دارم یک مفهوم شیک یا مینیمالیستی را امتحان کنم. شاید روزی بتوانیم مفهومی را امتحان کنیم که هم شیک و هم مینیمالیستی را با هم مخلوط کند [elements].

در حالی که همه ما منتظر هستی هستیم – و خانمهای OH MIR GIRL خودشان – این جلوه ها یا مفاهیم آلبوم را به واقعیت نشان می دهند ، من این ویدیوی عالی “Dun Dun Dance” را تماشا می کنم تا اطلاع بعدی و رویای روز من بالاخره خودم میتونم از جزیره ججو دیدن کنم

این مصاحبه ها برای وضوح فشرده شده و ویرایش شده اند.


درباره لحظات زیبایی کی پاپ که ارزش گفتن دارد بیشتر بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که هنرمندان K-pop مورد علاقه خود برای اولین بار فعالیت های تصادفی (و بسیار سرگرم کننده) را امتحان می کنند:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>