Janelle Monáe در مراسم اهدای جوایز NAACP Image 2021 بلوز موی مجلسی می پوشد – دیدن عکس ها

در 28 مارس جوایز تصویر NAACP ، ژانل مونا ظاهری خیره کننده با جواهرات تزئینی طلا و یک لباس شب سفید و سفید مسیحی سیریانو ساخته شده است. این اولین بار نیست و مطمئنا آخرین باری نخواهد بود که آنها فک را با ظاهری فرش قرمز می اندازند – اما این بار به طور خاص ، ما نمی توانیم چشم خود را از رنگ موی بلوند کاملا جدید آنها برداریم.

مونا از چند ماه گذشته موهای کوتاه کوتاه خود را با رنگ های قرمز مسی و بلوند توت فرنگی پوشیده است ، اما این ظاهر خاص آن را با سایه ای روشن تر از بور نشان می دهد. مونا یکی از دو پست مربوط به این رویداد را با عنوان “امشب می درخشیم” ، رنگ جدید مو را نشان می دهد. برای شب ، آنها فرهای ساختار یافته خود را (با استایل نیکی نلمس باورنکردنی برای اهدای جوایز) با آرایش بی انتها (توسط آرایشگر امیلی چنگ به همان اندازه باور نکردنی) جفت کردند ، از جمله پوست درخشان ، ابروهای قوی ، چشم گربه سیاه و واقعی رژلب قرمز. از دور ، به نظر می رسد که آنها یکی از بزرگترین روندهای ناخن بهاری را نیز پوشیده اند: فضای منفی ، نقطه گذاری شده با آنچه که به نظر می رسد گرد است ، نوک های فلزی طلای فلزی. به طور خلاصه: این یک نگاه کن.

این مطمئناً اولین بار نیست که مونا را با موهای بلوند می بینیم. برای مرجع سریع ، فقط نگاهی به نماد فرش قرمز جایزه گرمی 2018 آنها با آن رنگ سیاه و سفید و بلوند پلاتینی بروید. Monáe هرگز از آزمایش ظاهر خود نهراسیده است ، بنابراین ما مایلیم شرط ببندیم (و امیدواریم که کم فکر باشد) که آخرین بار نیز نخواهد بود. بدون توجه به رنگ موی آنها ، ما می دانیم که همیشه به نظر جذاب می رسد … و این در حالی است که ژانله Monàe را لعنتی می کند.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


حالا ببینید روشن کردن موهایتان برای اولین بار چگونه است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>